cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

bebivita

clock-img

20.10.2008, 09:34

clock-img

urska25

pencil-img

102

Pozna katera to mleko? Baje se kupi v Muller-ju. Proizvaja Bebivita Nemčija? Ga katera daje? Ena kolegica mi ga je priporočila,da naj bi bil skoraj isti kot aptimil,še več vitaminov naj bi imel, sam mi je cena malo sumljiva, 800g naj bi bilo komaj 6eur. Kaj mislite?

clock-img

22.10.2008, 08:43

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

Njihovega mleka ne poznam, uporabljamo pa njihov instant čaj in kašice (tako sadne in zelenjavne, kot tudi tiste, mlečne,ki jih mešač z vodo), ki so tudi občutno cenejše od ostalih, pa se nam vse super obnese.
Samo za primerjavo ti lahko povem da 400g instant čaja od Bebivite v Mullerju stana 2,17€, v trgovini pa 200g instant čaja od Hippa mislim da 3,59€.
 
Kaj boš dajala svojemu otroku pa je tvoja odločitev.
 
Ni pa niti nujno, da mu bo to mleko všeč. Nekateri poskusijo ogromno proizvajalcev preden najdejo formulo, ki odgovarja njihovim user posted image .
 
Srečno!
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

clock-img

16.12.2008, 17:28

clock-img

zara13

pencil-img

330

Smo probal mleko Bebivita 1, je res, da je kar hranljivo in polno vitaminov, itd...ampak meni ni bilo všeč zaradi grudic, čeprav sem ga full zmešala, niso šle stran. Naš ga je dobro prenašal, mogoče da je bil malo bolj zaprt, kakal na vsake 2-3 dni. 

clock-img

17.12.2008, 09:00

clock-img

koala

pencil-img

5539

MOj je sicer dojen, sem pa ga kupila ker je vmes ko so mu rastli zobki nekja štrajkal in ni hotel dojke, pa ga je z veseljem spil. Zdaj se polno dojiva imam pa še en zaprto vrečko sicer dvojkice pa ti ga dam če želiš. Javi na zs.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem