cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

beba ha1

clock-img

24.08.2009, 20:17

clock-img

ninca19

pencil-img

133

daje mogoče katera svojemu bebeku beba ha1. jaz mam doma 6 škatel in ne vem kaj z njimi.če rabi katera naj javi na ninca19@gmail.com

_____________________________

Nina

clock-img

28.08.2009, 21:00

clock-img

ema111

pencil-img

480

Poslala ZS!

user posted image


< Sporočilo je popravil ema111 -- 28.8.2009 21:02:01 >

clock-img

29.08.2009, 14:57

clock-img

blanč

pencil-img

3419

Mene pa zanima, če je beba ha1 samo za alergike ali ga lahko pijejo vsi dojenčki???


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

clock-img

29.08.2009, 15:11

clock-img

ninca19

pencil-img

133

beba ha 1 je hipoalergena hrana (zmanjšuje nastajanje alergij), torej jo lahko pijejo vsi dojenčki.

lp


_____________________________

Nina

clock-img

29.08.2009, 15:34

clock-img

blanč

pencil-img

3419

Jaz sem jo danes poskusno kupla naši tamali, ker ima tako slabo prebavo in veliko bruha in to kar tako skutico... Drugače uporabljamo navadno bebo, upam, da bo po tej kaj boljšeuser posted image Kakšne so pa tvoje izkušnje, da jo ne uporabljaš več?

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

clock-img

29.08.2009, 15:46

clock-img

ninca19

pencil-img

133

meni mala ni več hotla jest, je pojedla samo 30-40ml na obrokuser posted image pa črvičlo jo je kr fajn,tak da sem probala, če bi bilo z drugo hrano (aptamil) boljše. pa je blo za par dni,zdaj pa spet istouser posted image še ugotavljamo kaj bi jo lahk mučlouser posted image

drugač pa je beba ha 1 ista kot beba 1, okus je popolnoma isti, sestavine tudi, sam da je ha hipoalergena.


_____________________________

Nina

clock-img

29.08.2009, 16:48

clock-img

L1ana

pencil-img

87

Blanč, če poliva, potem je primerna Beba AR (ali katero koli drugo mleko AR). Mi smo sprobali Bebo AR (ker je ful polivala - tako kot ti praviš - sesirjeno mleko), vendar ni pomagalo (je bilo bolje, a je še vedno povračala sirček). Sedaj smo na Aptamilu AR in niti po obroku ne polije več, skisanega mleka pa tudi ni bilo nikoli. Meni je pediatrinja rekla, da če je več kot 2x na dan sesirjeno mleko, potem je treba iti nujno na AR (ki je gostejše).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem