cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

beba1

clock-img

09.04.2007, 14:38

clock-img

xena3

pencil-img

12

imam dvojčici stari skoraj tri mesece. Po aptamil prematilu smo začeli z novalac AC1 zaradi krčev, pa ju je zapiral. Tudi aptamil comfort nam ni ustrezal. Zdaj smo na bebi1 in se je glede prebave uredilo, tudi s polivanjem nimamo več težav. Me pa zanima nekaj, kako so vaši napredovali na teži po bebi, ker sta začeli minimalno pridobivati, res pa je da sta vmes bili nahodni in koliko to mleko priporočajo glede kvalitete

clock-img

09.04.2007, 21:14

clock-img

ELA06

pencil-img

155

Mi smo to mleko dajal samo prve 2 dni ko smo prišli iz porodnišnice, potem je prišel naval mleka..... Tega smo kupil zato, ker so ji ga dajal že v porodnišnici! Če ga imajo v porodnišnici najbrž ni slabo mleko! Drugače pa ne bi vedla kak je razlika med temi mleki!

_____________________________

http://ela1.moj-album.com

clock-img

09.04.2007, 21:37

clock-img

minabo

pencil-img

100

Moj fantič je dobival Bebo v porodnišnici in smo doma potem prešli na aptamil, ki pa mu ni ustezal. Revček je bil čisto zaprt. Zato sem mu zopet začela dodajati Bebo, tokrat1. Zdaj smo že na Bebi 2 in lepo napreduje. Kolikor sem brala, kakšnih bistvenih razlik med adaptiranimi mleki ni. 

clock-img

09.04.2007, 22:09

clock-img

**Petra**

pencil-img

1351

Tudi mi smo papcali Bebo lih zaradi zaprtja in je bilo po njej kakanje super. Na teži pa je čisto normalno napredovala. 

clock-img

10.04.2007, 00:01

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

V LJ porodnišnici dajejo BEBO in po mojem ni ravno slaba. Je pa res, da malokdo dodaja Bebo, se mi zdi da vsi kar Aptamil pa Novalac, zato se ti pa mogoče zdi da ni OK.

clock-img

10.04.2007, 00:02

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Ja pa če računaš da na Bebi gor zraste veliko nedonošenčkov, potem je po mojem kar fajna

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem