cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

baguska..a zacneva :)

clock-img

14.11.2005, 14:03

clock-img

dory

pencil-img

8852

no...jest rabm brce u rit pa eno somucenico :)

clock-img

14.11.2005, 14:13

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

user posted image user posted image user posted image user posted image SUUUUPERCA!!!! Ne boš verjela, da sm jst glih dons začela in tko da... ZAČNI Z MANO!!!! Sploh te ne šmirglam pet posto, ker maš da mi že dons poročaš kako si začela.user posted image Jst se glihkar bašm s solato, sirom in kosom kruha.user posted image

clock-img

14.11.2005, 14:31

clock-img

dory

pencil-img

8852

o matr jest sem dons ze celga hudica pojedla...tko da ce do vecera pijem sam vodo mam dost do jut :)

clock-img

14.11.2005, 14:31

clock-img

Anonimen

S kruhom ne pretiravat. Če že, naj bo polnozrnat.

clock-img

14.11.2005, 14:37

clock-img

clea

pencil-img

863

Baguska mene pa zanima kam ti hujšaš? :)

clock-img

14.11.2005, 14:39

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

No teja, potem danes sledi voda haha. Jutr pa maš da mi slediš!!

AB a res sir in kruh ne gresta skupi?? Ker tam na planu sem prebrala da lahko. Zdej pa ne vem.. Sicer sem pa pojedla polnozrnato žemljico in še to sm odrezala na tričetrt, ostalo pa bom pojedla za večerjo.

clock-img

14.11.2005, 14:40

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: clea

Baguska mene pa zanima kam ti hujšaš? :)



U maščobo kam pa!?user posted image Vsaj hlače bi rada zapela.

clock-img

14.11.2005, 14:45

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Sicer men tud za tejo. ni čist jasn kam bo shujšala. Ampak očitno midve že veva zakaj hehe. Sobotna večerja je bla že tko pouhna, da sm komi dihala in to res ne pele več nikamor.

clock-img

14.11.2005, 15:02

clock-img

dory

pencil-img

8852

kwa bos pa drug mesec? a bos na vodi na vecerji...jst vem da se ne mislim glih sparat :)

clock-img

14.11.2005, 15:04

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Jah tist enkrat na mesc se bom pa že pregrešila.user posted image Važn da ne grešim vsak dan hehe. Tko kot sm do zdej user posted image

clock-img

15.11.2005, 13:57

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Teeeejaaaaa!!!user posted image Kuga je zdej??? A kej mirkaš al moram s palco tja prdt?user posted image

Včer sm se zlo težko držala nazaj, sploh ker težko zdržim brez cukra, ampak mi je ratal, zato vem, da mi bo ratal še tko naprej. :)

Dons je torej drugi dietni dan oz. prvi Š dan in sem za zajtrk jedla hruške, zdele sm pa pojedla krompir, stročji fižol in čisto govejo juhco. :))

Jeee minus 3 kile!!!user posted image user posted image

clock-img

15.11.2005, 15:12

clock-img

dory

pencil-img

8852

oh no...jst sem zjutri jabuka, pa pol cez dve ure kivi, pa pol cez dve uri mandarine..glih komi prezvela do kosila, krompir v solat...zej pa spet na dve ure sadje do vecerje k bo spet isto k juzna user posted image user posted image

clock-img

15.11.2005, 19:03

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

user posted image user posted image Pridna!!! Tko se govori. Sej bo šlo, boš vidva.user posted image Jutr je pa že cukr na seznamu!!!!user posted image

clock-img

15.11.2005, 19:14

clock-img

Anonimen

Samo pri 3MD ni sadja na dve uri. Razen na sadni dan.

clock-img

15.11.2005, 19:39

clock-img

Anonimen

Pejta ubedve u rt. user posted image user posted image user posted image
(kva mi je blo sploh treba na ta forum lest... k bi šu fajmošter na Zmenkarije) user posted image

clock-img

15.11.2005, 19:55

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Samo pri 3MD ni sadja na dve uri. Razen na sadni dan.



Jp se strinjam. Je pa treba naše želodčke prpravt na tok hitro spremembo user posted image Sej vem, da ni prou, ampak recimo prej sm namest mandarin zvečer zmazala celo čokolado. Sej se bomo prvadle in bomo zguble kilce tko kot je treba. :) Jst sm šla že 5 kg dol hahaha.

Vsekakor bini ti kr poroči kaj delava narobe, da bova vedli za naprej.user posted image

clock-img

15.11.2005, 19:56

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Pejta ubedve u rt. user posted image user posted image user posted image
(kva mi je blo sploh treba na ta forum lest... k bi šu fajmošter na Zmenkarije) user posted image



Kaj pa tebe meti matra??user posted image Sej bova v rt mau shujšale pa bo hehe.

clock-img

15.11.2005, 20:01

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Ejo a pa si ti vedno jedla isto za večerjo kot za kosiu?? Al si kdaj tud kej drucga iz iste skupine user posted image Recimo da si za kosiu krompir, za večerjo pa koruzo.

clock-img

15.11.2005, 20:17

clock-img

Anonimen

Jojme, baguska! Sej nis kokoš!!! Koruza za večerjo... user posted image  A teb mal kitajske manjka?

clock-img

16.11.2005, 08:38

clock-img

dory

pencil-img

8852

vem al bina da ni sadja na dve ure...sam ne morem se drgac...se mi zbledeuser posted image

clock-img

16.11.2005, 11:11

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Jojme, baguska! Sej nis kokoš!!! Koruza za večerjo... user posted image  A teb mal kitajske manjka?



Hehehe to sem dala samo za primer, če je pač treba nujno isto za kosiu kot za večerjo. Drugača pa ja, kuhana koruza, pečena koruza al pa pop-corn so pa zakon!!!!user posted image

Teja kuga maš dons na meniju?? Dons je OH!user posted image

clock-img

16.11.2005, 11:36

clock-img

dory

pencil-img

8852

men se vornk vrti..sem probala za frustk pojest sam 2 kivija...zej grem pa ornk lonc makaronov s paradajzovo mezgo...matr se bom najedla...k norc :)

clock-img

16.11.2005, 11:37

clock-img

dory

pencil-img

8852

aja da bo moj trud poplacan grem zele v trgovino po ornk snito cokoladne torte...komej cakam :)

clock-img

16.11.2005, 11:40

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Dober tek!user posted image

Jst pa sploh ne vem. Tok sm lačna, da bi kr vse naenkrat pojedla!!! Pizzo pa še testenine zraven haha. Sam po vsej verjetnosti bojo kr široki rezanci v gobovi omakci.user posted image Zvečer pa tooortaaaaa!!! Mnjami.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem