cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

babylove mleko 2 - katera številka cuclja?

clock-img

06.01.2009, 08:54

clock-img

bobika

pencil-img

1470

Zanima me katero številko cuclja ste uporabljali. Ta 2. se mi zdi zelo gosta. Sem poiskusila že kar nekaj cucljev pa mojemu malčku nobeden ne odgovarja.
Uporabljamo tommee tippee flaško. Do sedaj je jedel novalac ac od 0-12.
Babylove 2 ne teče skozi 3 cucelj, pri cuclju 4 pa teče preveč.
Tudi Nuby flaško smo poiskusili, pa cucelj kar skupaj potegne,kot, da ne bi dobival dovolj zraka.

clock-img

06.01.2009, 09:11

clock-img

bobika

pencil-img

1470

še to. Kaj so tudi druga mleka 2 in 3 gostejša?

clock-img

06.01.2009, 19:39

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Mleka so ista, vsaj jaz nisem opazila razlike. Cucelj pa zamenjaš ko je user posted image  na to pripravljen težko ti na pamet povem ali tvoj rabi ali ne večjega sama naredi preizkus.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

06.01.2009, 20:47

clock-img

bobika

pencil-img

1470

saj vem, da rabi večji cucelj, ker iz enega ne teče iz drugega pa preveč. Samo ne vem  katerega naj uporabim. Katerega pa ti uporabljaš?

clock-img

06.01.2009, 21:41

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Jaz nisem nikoli imela težave s cuclji in flaško. Od začetka imam avent in je super. Jan je star 13 mesecev in ima 4 luknjice. Pa tvojuser posted image ?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

27.01.2009, 13:31

clock-img

lindy

pencil-img

937

Jest sem tud mela skoz od tommee tippee flaško in mi zdej tud mleko babylove 2 ne gre skozi cucelj 3, oz. teče full počas, sem zamenjala z aventovo flaško in gor dala cucelj 4 in teče super glih prov!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem