cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

babylove mleko

clock-img

02.08.2007, 22:20

clock-img

klavdyk

pencil-img

506

Mamice dejte mi povedati, tiste ki kupujete to mleko, ali mu še zaupate. danes mi je v DMu kolegica rekla, da se še vedno zelo dobro prodaja. ker bo naš mulc star v nedeljo 5 mesecev in ker mlekca ne bo več počasi, me zanima vaše mnenje. je pa res, da je veliko bolj poceni kot ostala mleka. in ali naj kupim 1 začetno ali 2 nadaljevalno mleko.

clock-img

02.08.2007, 22:28

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

A ni bilo ravno zadnjič neko opozorilo, da se v tem mleku nahaja neka dojenčkom nevarna bakterija user posted image  - no, nisem čist ziher, če gre točno za to mleko.

clock-img

03.08.2007, 08:54

clock-img

bojana2

pencil-img

435

Tudi jest sem zasledila, da so ga umaknili iz prodaje zaradi nevarne bakterije...user posted image

lp B

clock-img

03.08.2007, 08:58

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Umaknili so samo en lot št. 1, naslednji teden pa so umaknili mleko za alergike od Humane tudi zaradi suma na neko bakterijo. Tu gre za sum in je potrebno takoj reagirat, da do česa ne pride.
Mi smo ga uporabljali in bili z njim zadovoljni, glede na to, da je tvoj otrok star 5 mesecev moraš kupiti št. 2, ki je od 4 mesecev naprej.

clock-img

03.08.2007, 09:01

clock-img

klavdyk

pencil-img

506

ne niso ga, samo tiste, s katerimi je blo nekaj narobe-eno serijo baje

clock-img

03.08.2007, 22:27

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ja, šlo se je samo za eno serijo. Veš da ne smejo prodajat nekaj, kar dojenčkom škodi.

clock-img

05.08.2007, 10:19

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Mi ga tudi uporabljamo in sem zelo zadovoljna z njim (sploh pa s ceno user posted image ). Meni je ped. rekla, da lahko ostanemo na 1-ki, ko sem šla pa naslednjič k drugi zdravnici je pa rekla, da naj damo kar 2-ko tako, da zdaj dajemo 2-ko, ampak moji sta stari 9m in jesta predvsem že GH.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem