cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

baby love mleko

clock-img

16.08.2009, 11:42

clock-img

julija140

pencil-img

41

Mene pa zanima ali katera uporablja dm-ovo mleko baby love in kako ste zadovoljne z njim.

clock-img

16.08.2009, 14:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.08.2009, 23:39

clock-img

anika87

pencil-img

767

To je bilo prvo in edino do sedaj kar sem kupila, Nejc ga je sprejel dobro, sicer ga polno dojim, sem pa na začetku parkrat dodala in ga je popapal in mislim, da je čisto v redu, baje ima iste sestavine kot Aptamil.

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

clock-img

18.08.2009, 07:15

clock-img

bambika

pencil-img

147

Mi uporabljamo to mleko od 2.meseca naprej.Smo probali z bebo, aptamilom in novalacom, ampak edino to mleko ji paše in nima težav s prebavo, kot jih je imela prej.

clock-img

19.08.2009, 11:59

clock-img

vanilla

pencil-img

875

Tudi mi uporabljamo to mleko. Je izključno samo na adaptiranem mleku že od drugega meseca dalje.
Prednosti tega mleka: nasitno, poceni
Slabosti: jih pri naši pupi ni user posted image .

clock-img

20.08.2009, 11:43

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

mi lahko poveste kolko je cena tega mleka in koliko g je pakirano.hvala


_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

20.08.2009, 13:21

clock-img

_sanja_*

pencil-img

1444

IZVIRNO SPOROČILO: mamica2009

mi lahko poveste kolko je cena tega mleka in koliko g je pakirano.hvala



Cena je približno 5€ (mislim da 4,95€) za 600g.

Prej je bila ta cena za 800g, pa so zdaj zmanjšali pakiranje.

Mi ga uporabljamo že od 2. meseca. Do takrat sem ga dojila in dodajala različna mleka (Aptamil, Aptamil Comfort, Novalac, Milumil,...), pa mu nobeno ni pasalo. Po babylove nima nobenih težav. Star je 8m.

clock-img

20.08.2009, 13:24

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

Hvala
moj je star 4 tedne in mu moram dodajat ker svojega nimam zadosti.zdaj uporabljam od alete, pa je kar v redu

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

20.08.2009, 13:51

clock-img

julija140

pencil-img

41

Mi ga zdaj uporabljamo že en teden. Prej smo uporabljali aptamil, pa je imela naša punčka težave s prebavo. Zdaj pa kaka vsak dan. Tako, da smo s tem mlekom zaenkrat zadovoljni, s ceno pa tudi.

clock-img

20.08.2009, 19:49

clock-img

.soncek.

pencil-img

43

cenovno ugodno user posted image , nam pa je povzročalo driske in driske,tako da ga ne uporabljamo več.

clock-img

20.08.2009, 21:47

clock-img

Leela

pencil-img

3101

IZVIRNO SPOROČILO: .soncek.

cenovno ugodno user posted image , nam pa je povzročalo driske in driske,tako da ga ne uporabljamo več.



naš je bil pa po drugih zaprt in ima po tem normalno prebavo.
Sem pa gledala deklaracijo in je podobna sestava kot pri hipp-u. Ampak hipp ga je zapiral  pa ne user posted image

clock-img

20.08.2009, 22:39

clock-img

anika87

pencil-img

767

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Sem pa gledala deklaracijo in je podobna sestava kot pri hipp-u. Ampak hipp ga je zapiral  pa ne user posted image



Saj ne vem - zato vprašam - a ni hipp sladki? Tako sem slišala... Nimam tolk izkušenj, ker nam je HB dojenje steklo in ga imam samo še za rezervo doma (Babylove), ampak prodajalka v trgovini mi je rekla, da ima enake sestavine kot Aptamil in tudi omenila, da ni sladki, kar pa naj bi Hipp bil.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

clock-img

20.08.2009, 22:44

clock-img

Leela

pencil-img

3101

Doma sem imela Aptamil škatlo in od Hippa škatlo. babylove je čisto drugačen od Aptamila in skoraj identičen hippu. Samo očitno ni čist isti.
Babylove je pa sladko-sem probala user posted image  (enako kot hipp). Po moje ima več laktoze zato tudi lažje kakajo.

clock-img

21.08.2009, 09:10

clock-img

sonček85

pencil-img

13816

mi imamo to mleko ker dodajam in sem z njim zelo zadovoljna.Pakiran je v škatli po 2 vrečki.Smo imeli prej aptamil  in je imel mali krče po njem čeprav je bil un proti krčem,sedaj pa nima več in je ok,pa še boljši okus ima kot aptamil.je sladek


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem