cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

aptimil2

clock-img

07.09.2005, 19:01

clock-img

sabini

pencil-img

466

Kaj mislite a ne bo nič narobe če dam mojmu fantku aptimil 2 ker ima samo še 5 dni do 4.meseca pa mi je ravno aptimil 1 zmankal

clock-img

07.09.2005, 19:30

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Po moje ne.. Verjetno pa kar pričakuj, da bo na začetku pojedel manj, ker je verjetno bolj hranljiv..

Kaj krčev pa nič nimate??? Mi smo imeli po Aptamilu HUDE krče pa smo menjali hrano..

clock-img

07.09.2005, 19:34

clock-img

sabini

pencil-img

466

Ja nima krčev zaradi mleka do 3 mes. je mal jokcal pa še danes ne vem a zarad krčev     Mleko aptimil je imel že v porodnišnici ker ni bil na začetku pri meni, jz mislim da mu paše, ker sem mu pa menjala mleko HIPP in je kakal zeleno

clock-img

07.09.2005, 22:20

clock-img

binica

pencil-img

512

Jaz tudi mislim, da ni nič narobe. Dan gor ali dol... Jaz sem začela včeraj z Aptamilom 2, pa imava z Lano cel dan borbe, ker mi poje max 140 ml - pa še to z veliko posiljevanja. Izgleda, da je res nasiten... Sabini, a boš začela počasi tudi z uvajanjem ostale hrane?? Jaz ne vem kaj naredit. Imela sem namen pričet s kakim jabolčkom pa to, pa so mi zadnjič v posvetovalnici rekli, naj počakam do 6. meseca... Lani pa učke ven padajo, ko nas gleda papat         & nbsp;         & nbsp;         & nbsp; 

binica

clock-img

07.09.2005, 22:21

clock-img

binica

pencil-img

512

ne me vprašat od kje ta  

clock-img

07.09.2005, 22:22

clock-img

binica

pencil-img

512

nbsp nbsp nbsp
????

clock-img

07.09.2005, 22:35

clock-img

sabini

pencil-img

466

OJ joj sploh se ne morem odločit mojmu bodo tud učke ven padlle tok bi rad jedel bom začela konec meseca ker gremo prej na da ne bom tam komplicirala z gosto hrano ..... tako da takoj ko pridem nazaj začnem recimo tako:2 žlički jabolke enkrat na dan 3 dni, potem dve žlički banane .....počasi pa samo eno vrsto hrane pa bom vidla če bo na kej elergičn. No pa bo minilo to uvajanje in bo lih 6m star, jz bom začela počasi itak bo zdej aptimil 2 papcal je bolj nasiten . Aja pa še mogoče kakšno kašico zvečer pred spanjem v mleko.

Jz mu že sedaj dam piškot za lizat pa ti povem pojedel bi ga ti kr začni počasi nima kej bit

clock-img

07.09.2005, 22:40

clock-img

sabini

pencil-img

466

Na koliko ur ti pa je 14oml, meni je jedel aptimil 1 na dve ure pa pol od 165 do 2oo

clock-img

08.09.2005, 12:10

clock-img

binica

pencil-img

512

Ja, prav imaš. Saj bom tudi jaz počasi začela. Kakšne piškotke pa mu daš za lizat?
Meni poje 140 ml na 3 ure in pol, je pa jedla tudi že 200 ml - vedno na 3 ure in pol. Sedaj pa že kak mesec pa pol malo štrajka, pa se ne sekiram, ker še vedno lepo napreduje. Imam pa občutek, da ji počasi začenjajo delat zobki probleme, ker je precej razdražljiva in ponoči zelo nemirna. Bomo videli!!
Ti kaj pišem na privat, da malo izmenjava izkušnje

Binica

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem