cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

aptamil comfort izkušnje

clock-img

04.08.2007, 19:13

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

živjo! Uporabljamo aptamil comfort iz mullerja in bi bila hvaležna za par nasvetov od tistih, ki ste ga tudi uporabljali.
Ali ste po dopolnjenem 4. mesecu šaltali na drugo hrano, ali ste še naprej uporabljali to? kdaj ste jo menjali? Se lahko ta hrana kombinira z navadnim aptamilom 2- ali lahko poleg comforta tamala je tudi že pripravljene mlečne formule, ki jih imajo v M (niso pa comfort)?

Hvala za nasvete!

clock-img

04.08.2007, 19:15

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Aja, pa še to bi vprašala...koliko naj bi sploh pojedli dojenčki pri 3 mesecih? Naša že kar nekaj časa je 6x na dan po 90ml, redko spije 120. kdaj se količina obroka poveča in kdaj začnejo jesti manjkrat na dan? Ponoči ne jemo...

clock-img

04.08.2007, 21:09

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Jaz sem uporabljala Comformil v kombinaciji z Aptamilom 1, pri cca 4 mesecih pa smo prešli samo na Aptamil 2. Comformil nam je prve mesece koristil zaradi težav z zaprtostjo (po tej kombinaciji se je user posted image  prebava normaliziala), kasneje pa nism meli nobenih težav s prebavo, zato smo prešli na Aptamil 2.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

04.08.2007, 23:06

clock-img

Bety100

pencil-img

83

Mi pri dveh mesecih jemo 6 x na dan in to po najmanj 150 ml, velikokrat pa tudi po 180 ml... Naša pupa je zgleda pravi požeruh....

clock-img

05.08.2007, 09:30

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Mi sicer nismo uporabljali tega mleka, vendar pa ti lahko delno odgovorim na drugi del vprašanja. Naš otrok je v primerjavi z drugimi pil gledano po mililitrih malo, a ker je normalno napredoval se nisem sekirala - sem mu v začetku dajala več, pa je full polival.Tako da primerjati otroke pri tem je težko.
Jedel pa je na tri ali več ur, nikoli pa na manj. Mislim pa, da je bilo tudi okoli 90 ml oz. še manj!

clock-img

06.08.2007, 11:41

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Jaz sem pri prvi uporabljala samo to mlečno formulo zaradi zaprtosti in je bilo super,po 4 mesecih sem prešaltala na 2,pri 8 mesecih pa na alpsko mleko.
Pri drugi pa jo je comfort še bolj zaprl,kot je bila,tako da smo samo preizkusili pa se ni obneslo.

No mi imamo še večjega malega požeruheca. Stara je 6 tednov in ima dnevno 6 obrokov,količinsko pa se gibljejo med 180-150ml user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

06.08.2007, 13:09

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Mi smo s 4. mesecem štartali z Aptamil Comfort 2 in ga pije še danes (8mesecev). Zamenjala sem ga postopoma, pol1ke, pol 2ojke. Lahko ga mešaš z navadnim Aptamilom.

Naš je tudi vedno manj pojedel kot je bilo napisano, tako da se ne sekiraj zaradi tega, razen če ne pridobiva na teži. Moraš pa vedeti, da 2ojke spijejo na začetku manj, ker je bolj nasitna, potem pa povečujejo dozo.

Seveda ji lahko daješ že pripravljene formule. Tudi mi jih. Boš videla kako ji pašejo, če jo zapirajo, ...

clock-img

06.08.2007, 14:05

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

Suzolinka, a potem se da npr. 2 žlički enke in 2 žlički dvojke? Kaj pa če ostanem na comfortu, ji lahko dam občasno tudi že pripravljeno dvojko?

clock-img

06.08.2007, 14:06

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

aja pozabila sem povedat-nemška varjanta ima comfort brez številk-zato tudi sprašujem...če bi šla na dvojko, bi šla na navadno ali pa bi ostala na comfortu.

clock-img

06.08.2007, 16:32

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Sem ravno danes gledala v Mullerju Aptamil Comfort in nisem štekalauser posted image imajo samo enega - začetnega. Jaz kupujem v DM-u. Pa sem najprej dala 1:3, potem 2:2 in 1:3, potem pa samo 2ojko. Ene grejo pa takoj iz 1ke na 2ojko.

Lahko greš na navadno, ampak našega je fuuuuul zaprla, ni po tri dni kakal. Probaj. Mi smo šli iz navadnega na comfort pa sem mu ga isto mešala, ampak to zato, ker mu comfort ni bil všeč in sem ga mogla na finto vržtuser posted image

clock-img

06.08.2007, 17:40

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

hi hi user posted image  naša itak kaka približno na 3 dni, očitno ima bolj počasno prebavo. sem pa s komfortom začela, ker je imela krče. na nemški strani od milupe (milupa je originalno nemška) sem prebrala da lahko daješ ta comfort do konca ali pa greš na navaden aptamil 2...ma pa vseeno zanima kaj ste ostali naredili..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem