cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

aptamil HA

clock-img

21.11.2008, 21:11

clock-img

J.L.

pencil-img

2504

dane s sem v trgovini opazila aptamil z oznako HA, mi lahko katera napiše kaj več? kaj sploh pomeni HA kratica?

clock-img

21.11.2008, 21:27

clock-img

tinkara2008

pencil-img

61

HA pomeni hipoalergen to je da je manj možnosti za pojav akergij na beljakovine ki so v mleku,vsaj tako razumem jaz.Naša user posted image inuser posted image  sta do kileže nekaj čez 3kg pila to mleko.

clock-img

21.11.2008, 21:31

clock-img

J.L.

pencil-img

2504

se mi je zdelo, pa drugače vsebuje tudi KM?

clock-img

21.11.2008, 21:39

clock-img

tinkara2008

pencil-img

61

Ja, to je kravje mleko ampak je ,kot jaz razumem tako razgrajeno da ne povzroča alergij.

clock-img

21.11.2008, 21:41

clock-img

tinkara2008

pencil-img

61

aja pa še to, mislim da je HA samo 1 in pa PREMATIL to je za nedonošenčke.

clock-img

22.11.2008, 10:01

clock-img

Anonimen

Ha mleko ima razbite molekule - beljakovine kravjega mleka za 50%. To se razume, da je "močno mleko" razbito na pol in otrokom, ki so nagnjeni k alergijam, zmanjša pojav alergije, ker se telo ne matra toliko s predelavo navadnega AM. Če je kdo že bil od otrok alergičen ali pa so starši alergiki je v bistvu to za dojenčka preventiva, zmanša možnost kasnejše pridobitve alergije na kravje mleko. Če pa je alergičen na kravje mleko je pa pravo mleko za otroka samo Pregomi ali Allernova, ki imata tako razbite molekule, da telo ne more zaznati teh alergenov. 

clock-img

25.11.2008, 15:54

clock-img

Taula

pencil-img

6340

HA obstaja tudi 2-ka.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem