cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

aptamil 3

clock-img

16.08.2005, 10:57

clock-img

SISI25

pencil-img

729

Ali ste uporabljale 3. Moja dva sta stara 8,5 pa en vem ali naj grem na 3 ali naj ostanemo kar na 2.

clock-img

16.08.2005, 12:23

clock-img

ZARA

pencil-img

17227

OJ...jst sem ga uporabljala od približno 8.5 meseca...
Je pa res vseno, če ostanete na dvojki še teh par mesecev...mislim,da je dvojka tud do 1 leta,al kako?? Mal sem že pozabla...
lp

clock-img

16.08.2005, 12:28

clock-img

srki

pencil-img

9222

Jaz sem pa do 7 meseca imela skozi Aptamil 1, ker 2 ni prenesel, je imel ful probleme s prebavo pa še zbujal se je ponoči, nato pa smo prešaltali na alpsko mleko 1,6. Nekateri pediatri in dohtarji malo preveč pretiravajo, češ da ni dobro mleko in da je prezgodaj. Pa naj se vprašajo, kako so oni ali pa mi zrasli. No, mojemu :duda: tudi ni bilo nič, tako da...vsako pretiravanje je odveč.

clock-img

16.08.2005, 14:48

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Jaz nisem nikoli razumela, teh št.1, 2, 3. Ko sem prebrala na škatli, nisem zaseldila nobene razlike, razen, da se je eno začelo pri tolikih ml, drugo pa po xx ml.
Sprašujem se, ali je to sploh potrebno. Materino mleko tudi ni narejeno po stopnjah, ali ne?
Dajte mi prosim razložit te razlike

clock-img

17.08.2005, 10:53

clock-img

Vrtnica1

pencil-img

465

Marogica, ni res, materino mleko se hkrati z rastjo otroka zelo spreminja. Bi lahko rekli, da se tudi kvaliteta materinega mleka stopnjuje z rastjo otroka. Če na primer ženska rodi nedonošenčka, je v tistem trenutku njeno mleko točno take kvalitete kot je potrebno za tega nedonošenčka in se potem z njim naprej razvija. O tem sem vsaj tako brala.
Lp, V. :rozica:

clock-img

17.08.2005, 11:02

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Vrtnica1, hvala za informacijo, res nisem vedela, zakaj in kako.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem