cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

aptamil 2

clock-img

16.08.2010, 19:36

clock-img

meta22

pencil-img

562

stari smo pet dobrih mesecev in od drugega meseca sm na aptamil comfortu, takrat zaradi krčev. prespali smo že celo noč in krčki so tudi izginili. kar naenkrat pa lakota cel dan in lakota sredi noči. verjetno aptamil comfort ni več zadosti hranljiv, zato bi rada prešla na drugo mleko. ali naj dam aptamil 1 ali lahko kar na aptamil 2 prešaltamo, čeprav še nismo stari šest mesecev?

clock-img

17.08.2010, 12:47

clock-img

sonček88

pencil-img

151

Mi imamo, šele 3 mesece, ampak če piše od 6 mesecov, je treba upoštevati...to je sicer moje mnenje:PPPP

_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

clock-img

17.08.2010, 12:54

clock-img

zaspancek1

pencil-img

929


Aptamil comfort je lazje prebavljiv, zato je tudi otrok hitreje lacen. Ce nima vec nobenih problemov, ga lahko zamenjas z navadnim Aptamilom. Glede na to, da je otrok star ze dobrih 5 mesecev, ne bo nic narobe, ce poskusis z Aptamil 2. Ce ne bo nobenih tezav, ostanes pri tem, sicer pa zamenjas z 1 (ki je malenkost lazje prebavljiva od 2) ali pa kaksnim drugim mlekom.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem