cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ampule proti izpadanju las

clock-img

23.05.2011, 16:04

clock-img

andrejkica

pencil-img

24

Pozdravljene,

a je kjera preizkusila ampule proti izpadanju las od Just?

clock-img

23.05.2011, 18:17

clock-img

Eva19

pencil-img

492

ne, sem jih pa ravno včeraj dobila, ttko da lahko poročam čez čas, če bo kak rezultat.

clock-img

23.05.2011, 20:45

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Joj, jst bi si moral cel liter gor zlit, da bi pomagalo...
A mislite, da če bi si lase ful krtačila in malo na silo čimveč las dol pobrala, da bi prej nehali izpadat? Ker to je res grozno. polna hiša jih je.

clock-img

23.05.2011, 21:38

clock-img

Eva19

pencil-img

492

pa ne samo da jih je polna hiša, meni se res pozna, da jih mam manj, že tko nimam ne vem kako goste, ampak od poroda je občutno slabše, pa je tamala zdej stara že leto in pol. tko da zdele začenjam kuro z justovim šamponom, in dvakrat tedensko vtiranje teh amoul v lasišče, pa bomo vidl kako bo. se bom pa tud postrigla na kratko in upam da se bo vse skup mal ojačalo user posted image

clock-img

23.05.2011, 21:53

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Meni so prejšnjič tudi izpdali leto in pol. In to v šopih!!!!!
Zdaj sem pa slabe 4 mesece po porodu in ne vem če ima smisel kakšno kuro začet, ker mi še tako grozljivo dosti izpadajo, da bom verjetno kr plešasta že čez en mesec user posted image

clock-img

25.05.2011, 08:13

clock-img

lexl

pencil-img

175

Živjo,
jaz sicer za te ampule od Justa ne vem kako delujejo, ker jih ne poznam in jih nisem uporabljala. Lahko pa vam priporočam, da naredite eno kuro z Inneov tabletami - gostota las. So pa skupni izdelek Nestleja in Loreala. Jaz sem jih jedla po nosečnosti, ker so mi tudi v šopih izpadali lasje, pa sem po mesecu dni začela opažati neverjetni napredek, ker mi je začelo polno las na novo rasti in so se mi ponovno ful zgostile. Sam tablete je pa potrebno jesti od dva do tri mesece. Pomagajo pa res. Govorim iz lastnih izkušenj.
Pozdrav,

clock-img

25.05.2011, 20:20

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Kaj pa dojenje in te tablete?

clock-img

27.05.2011, 16:14

clock-img

pikapoka12345

pencil-img

79

Živjo,

tudi mene zanima ali se sme jesti tablete in dojiti?

je katera poiskusila še kakšne naravne zadeve? Baje je neuluščen proso ok? Ali pa maca?

Če ima katere izkušnje, se priporočam.

Hvala.
lp vsem

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem