writing-img

am podobno materinemu mleku

clock-img

14.10.2009, 21:59

clock-img

ulsi25

pencil-img

72

Pozdravljene,

zanima me katero mleko je po okusu najbolj podobno materinemu? Namrec nas skrat zavraca novalac in aptamil mleko.

clock-img

14.10.2009, 22:00

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Načeloma nobeno :)

Poskusi še z drugimi ,saj je vseeno katero pije
Pomembno je da otroku ustreza ;)

clock-img

15.10.2009, 07:18

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

moj pije Bebivita iz Muellerja, mu odgovarja, ga ne zapira pa še cenovno je ugodno

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

clock-img

15.10.2009, 11:07

clock-img

Lidy

pencil-img

271

Bom kar tukaj vprašala, ker je glih taka tema. Kaj mislite o DM mleku v prahu? Cenovno je nekaj manj kot 5 eur, a ga je katera dajala oz. ga daje?

Hvala za odgovor. Se opravičujem, ker tako vpadam v že odprto temo user posted image

clock-img

15.10.2009, 11:39

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Ko sem našemu začela dodajati AM, sem začela z Milumilom (isti proizvajalec in približno ista cena kot Aptamil), ker naj bi ga otročki imeli raje kot Aptamil in ga je še kar sprejel. Ga je pa malo zvijalo po njem. Potem sem poskusila z DM-ovim mlekom, ker sem povsod na forumih (tudi nemških) prebrala same pohvale - da ga otroci lepo sprejemajo, da je lahko prebavljivo in imajo po njem dobro prebavo, poleg tega pa je na nemškem Öko testu dobilo boljšo oceno kot apatmil in novalac. No - naš ga je zelo lepo sprejel, ima ga raje kot Milumil, po njem ga ne zvija, prebava je super (kaka 1x do 2x na dan, blato je mehko). Proizvajalec tega mleka je pa itak Humana.

clock-img

15.10.2009, 11:41

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Aja - pa opažam, da ga mora kar dosti mamic uporabljat, ker pri nas v DM-u ga takoj razgrabijo, ko pride nova zaloga. user posted image

clock-img

15.10.2009, 16:21

clock-img

vanilla

pencil-img

875

Tudi mi uporabljamo DM-ovo Babylove mleko. Je na začetku tut pila Aptamil, pa Milumil - posledično bila zaprta in nejevoljna zaradi tega. Po DM mleku se ji je pa prebala krasno uredila, rada ga ima, nasiti jo dovolj... Skratka super. Pa še cenovno reeees ugodno.

clock-img

15.10.2009, 16:38

clock-img

Leela

pencil-img

3101

Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.

clock-img

16.10.2009, 17:05

clock-img

marjetica8

pencil-img

740

Mi smo tudi sprobali kar nekaj mlek...Aptamil ni bil v redu, ker ga je zapiral in je mel krcke. Potem smo probali aptamil proti krcem, pa ga je se bolj zvijalo. Potem smo sli na novalac, pa ga ni maral (zacel zavracat flasko, pa se refluks je dobil) No in potem sem tudi jst tle na forumu prebrala, da je to DMjevo mleko dobro in sem ga kupla za foro, ker itak nisem verjela da bo katero sprejel po vseh poskusih. Zdej smo ze 3 mesce na Babylove mleku in se super obnese user posted image Nima krckov, prebava je super v redu, rad ga pije in se refluks je pocasi izvenel, pa ne vem al zarad mleka, al cesa druzgauser posted image !

clock-img

16.10.2009, 17:26

clock-img

rina22

pencil-img

3754


IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.



prosimuser posted image Fajn je, če je otrok zaprt po drugih mlekih? No, mogoče sem te narobe zastopila..

Drugače pa mi uporabljamo Aptamil od začetka in se (še) ni pojavila potreba po menjavi.

clock-img

16.10.2009, 18:05

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.



prosimuser posted image Fajn je, če je otrok zaprt po drugih mlekih? No, mogoče sem te narobe zastopila..



Hotela je povedati, da je DM-ovo mleko fajn, če je otrok po drugih mlekih zaprt, ker to mleko jim pa potem večinoma uredi prebavo. user posted image

clock-img

16.10.2009, 18:17

clock-img

Leela

pencil-img

3101

zmajaz user posted image .

Smotan stavek. Moj je po aptamilu bobke kakal, po hippu klobase, comformil mu tudi ni dobro naredil... Pediatrinja je predlagala Novalac. Pa je BL veliko cenejša varianta in enako dobra. HB, da se da kaj na internetu zvedit user posted image


< Sporočilo je popravil Leela -- 16.10.2009 18:18:58 >

clock-img

16.10.2009, 19:13

clock-img

rina22

pencil-img

3754


IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: rina22

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Am mleka so zanič user posted image . S tem, ko razbijejo beljakovine se "poslabšajo". Drugače pa imajo otroci radi bolj sladka mleka. Beba, Hipp, Babylove za te jaz vem da so sladka.
Mi imamo babylove in je super. fajn, če je otrok zaprt po ostalih mlekih.



prosimuser posted image Fajn je, če je otrok zaprt po drugih mlekih? No, mogoče sem te narobe zastopila..



Hotela je povedati, da je DM-ovo mleko fajn, če je otrok po drugih mlekih zaprt, ker to mleko jim pa potem večinoma uredi prebavo. user posted image




Saj nisem nič hudega mislilauser posted image Samo malo se mi je zdelo čudno napisano. Sem pa mislila, da je bilo mišljeno tako, kot si napisala.

Tak da, obema - brez zamere.. Malo nejasnosti.. user posted image user posted image

clock-img

16.10.2009, 19:19

clock-img

Leela

pencil-img

3101

saj ni nič. Saj sem res čudno napisala.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem