cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

alpsko mleko

clock-img

30.10.2008, 22:14

clock-img

karmchy

pencil-img

41

Lep pozdrav!

Imamo fantka starega 8 mesecev. Zjutraj in zvečer imava še vedno mlečni obrok, se pravi dojenje, pa ponoči tudi ( bolj crkljanje). Zvečer si mleko izčrpam in ga "zgostim" z Novalac kašico, ker mu samo mleko ni dovolj. Izčrpam si tam nekje 200 ml, ponoči se še malo dojiva, kolikokrat je čisto odvisno od dneva, težava pa nastane potem zjutraj, ker se mi zdi da nimam zadosti mleka. Pa me zanima če ima katera podobno izkušnjo. Ali lahko dam navadno mleko 3.5 (ne Alpsko) s Čokolinom? Ker v posvetovalnici mi je sestra dejala da mu za popoldne lahko skuham puding iz navadnega mleka. Se pravi da ne bi smelo biti težav, ali pač?
Hvala za odgovore.user posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 2.11.2008 20:39:11 >

clock-img

30.10.2008, 22:18

clock-img

Doll

pencil-img

1726

ne poslušaj sestre.
Čokolino mu naredi z adaptiranim mlekom in ne z alpskim

clock-img

30.10.2008, 22:21

clock-img

Laubica

pencil-img

4493

Ne vem -čokolino sem mu jaz začela dajat zdaj pri 1.letu.Kravje mleko mu daj -samo z nečim ne čokoladnim-moje mnenje

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

clock-img

30.10.2008, 22:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.10.2008, 23:04

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Čokolino mu naredi z adaptiranim mlekom in ne z alpskim



Jaz bi tudi raje izbrala adaptirano mleko do 1. leta.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

31.10.2008, 06:42

clock-img

*Naja

pencil-img

618

Tudi jaz našo 8mesečnico dojim še zjutraj in zvečer....ter ponoči parkrat....pa mogoče še čez dan 1-2xuser posted image ....Zjutraj ji naredim kakšen gresek....polento.....z adaptiranim mlekom seveda.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

clock-img

31.10.2008, 09:15

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem moji nekje do 10 meseca dajala kašice od Milupe, ki se mešajo z vodo. Potem pa sem ji dajala kašice(čokolino, keksolino,...), gres in polento z domačim mlekom, če le tega nisem imela pa tudi z alpskim.

Ne vem zakaj bi bilo alpsko mleko bolj škodljivo kot kako drugo kravje mleko? Vem, da na internetu krožijo raznorazni članki o domnevni škodljivosti alpskega mleka, samo to ni res. 

clock-img

31.10.2008, 09:21

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Jaz sem mojemu 11 mesečnemu kašice delala z aptamilom do 10. meseca. Zdaj mu dajem samo z 3,5 kravjim mlekom od Ljubljanskih mlekarn ki ga prekuham, ker bo počasi šel v vrtec tam pa ni kašic z aptamilom pa sem začela pred 3 tedni uvajat in ni hvala bogu kakšne reakcije.  Ti se pa sama odloči, saj mamica vsaka zase ve kaj je najboljše za njenega user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem