cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

alli

clock-img

30.05.2009, 10:13

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ojla

Ali katera pozna /uporablja tole? Sem ravno bila v lekarni in videla reklamo za ta proizvod.


http://www.alli.si/


lp



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

30.05.2009, 13:45

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Če bi karkoli, kar se da kupiti z denarjem pomagalo, Oprah W. ne bi bila debela, ker si ene "alli" tablete po moje komot privošči.

Pomaga le pravilna prehrana in gibanje. Pa verjemi, govorim iz lastnih izkušenj. Se celo življenje borim s kilogrami in so me tudi že nasrali kaj takega kupit... Shujšala sem le v denarnico.

Ko sem res shujšala, sem pa imela 5 malih zdravih obrokov dnevno in veliko rekreacije. Takrat mi je teže tudi ostala nizka. Sicer sem se po vseh hitrih dietah še hitreje zredila.

Pa veliko sreče. Držim pesti, da ti uspe shujšat! user posted image

clock-img

01.06.2009, 08:03

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Če bi karkoli, kar se da kupiti z denarjem pomagalo, Oprah W. ne bi bila debela, ker si ene "alli" tablete po moje komot privošči.




No, saj sem tudi jaz takega mnenja. Samo do zdaj sem tovrstne čudežne tabletke zasledila predvsem v raznih Top shopih. To sem pa videla v lekarni, kjer so imeli velike table z reklamami za Alli.  Očitno je tudi njim padel dobiček in  želijo s tem dobiti denar od folka.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem