cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ali steznik res pomaga?

clock-img

26.09.2009, 20:09

clock-img

soncica01

pencil-img

278

zanima me, ali steznik res pomaga da se trebuh po porodu vrne v prvotno stanje??

clock-img

26.09.2009, 22:59

clock-img

Anonimen

pomaga v tolk, da ZGLEDA, da se je vrniluser posted image

clock-img

26.09.2009, 23:34

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.09.2009, 23:37

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: soncica01

zanima me, ali steznik res pomaga da se trebuh po porodu vrne v prvotno stanje??



To je vse lari fari. Ko mine določen čas, ko začneš spet delat...ti šlaufi se kar topijo. Sem sama pri sebi vidla, ko sem samo 1 mesec službe uzgubila brez truda 4 kile, pa še kavbojke sem oblekla, ki sem jih nosila pred user posted image . Med porodniško pa sem imela tak trebuh, sploh prvih 6 mesecev po porodu je zgledalo, ko t da sem še vedno noseča, tam nekje 6 mesec.user posted image
Pa ne pozabi na telovadbo, brez tega tud ne bo kar tako šel šlauf stran.user posted image

clock-img

27.09.2009, 07:35

clock-img

2.2.

pencil-img

1514

ooooooooooo čist odvisno kakšen ip kože imaš. meni ni šlo skor nič dol. bila sem v nosečnosti zeeelo vodeničasta in ko sem rodila mi je šlo dol samo 4kg. trebuh pa mi visi še vedno tako kot sem šla iz porodne ven-no skorajuser posted image . telovadila-pilates, trebušnjake, orbitrek, glede prehrane....ma nič
pač nimam takšne konstrukcije telesa, če samo pogledam ali pojem npr. 2 koščka kruha že imam 1kg gor.
eni pa 1kg kruha, masto hrano, sladkarije pa nič-sem kar malo fouš.
HB nisem nora na sladkarije

clock-img

29.09.2009, 19:45

clock-img

luan

pencil-img

716

In kje naj kupim steznik...Meni bi prav prišel.

clock-img

30.09.2009, 08:06

clock-img

rina22

pencil-img

3754


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

menda ni priporocljiv (razen, ce ga priporoca fizioterapevt ali dr.), ker daje potuho misicam. trebuh ti tko v principu se vedno visi, ker ga "lene" misice ne drzijo.



Se podpišem. Sama sem 7t7d po porodu, pa se je komaj zdaj začelo malo poznati, da gre trebušček skupaj. Sem pa imela tako "srečo", da sem večino kg pustila kar v P. Zredila sem se +17 kg, ko sem prišla domov iz P, pa sem bila na +5 kg.

clock-img

30.09.2009, 20:36

clock-img

ema111

pencil-img

480

IZVIRNO SPOROČILO: luan

In kje naj kupim steznik...Meni bi prav prišel.



Jah, npr. ORTOVITA - SANITETNA HIŠA, TRGOVINA Z ZDRAVILI IN MEDICINSKIMI PRIPOMOČKI; neke take trgovine.

Samo prav steznik po porodu je tak, ki se kao našpana, je na preklop, na ježeka. Meni ta osebno ni bil všeč, (ena mamica ga je imela že v porodnišnici takoj po porodu in ni bila zadovoljna) ni lepo stisnil trebuha, je bila črta na eni strani bolj zapeta videt.
Mi je tam v trgovini, prodajalka priporočala, da sedaj veliko jemljejo steznik, kao ledvični pas. Sem ga kupila, št.2 in super lepo trebuh enakomerno ravna, se pod oblačili nič ne pozna, ne opazi, da ga imam gor :)

< Sporočilo je popravil ema111 -- 30.9.2009 20:45:04 >

clock-img

30.09.2009, 21:01

clock-img

ema111

pencil-img

480

je podoben temu (drug proizvajalec) na spodnjem linku;

http://www.neckermann.si/artikel/3501829/Pas-za-oblikovanje-postave

clock-img

01.10.2009, 21:28

clock-img

anabanana1981

pencil-img

131

Jaz sem ga kupla u sanolaborju in se mi zdi  da kr pomaga.Jaz sem mogla med nosečnostjo k fizioterapevtu,ker sem mela te trebušne mišice preveč narazen...nevem kako se doktorsko reče,pa so mi  priporočal ta steznik-potem po porodu,ker avtomatsko potem trebuh not držiš in s tem se ti krepijo une mišice...naj bi.Men se je trebuh že kr zmanjšu,čeprou me mot k mi še mal koža visi...sam kaj k zvečer sam dol padem kdo bo pa še trebušnjake delu...o.k mogoče jutr začnemuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem