cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ali spi predolgo?

clock-img

16.05.2008, 10:58

clock-img

xerox

pencil-img

244

Moj 8 dni star dojenček je mel včeraj popoldne krče in je ful jokal in ni spal od 17-23. Vmes sem ga dojila, skoraj ves čas. Ko pa je zaspal ob 23h je spal in spal, in sem ga ob 6h zbudila in je čisto malo posesal in spet zaspal do 9h. Ali se je tudi vam podobno dogajalo od začetka? Ali naj ga zbujam večkrat,da se bo dojil? Ker mi je malo zgubil na teži? Za dodatke pa noče slišati.
Danes sem ga tehtala pred in po dojenju pa je spil 60???

Hvala za pomoč!

clock-img

16.05.2008, 11:04

clock-img

srki

pencil-img

9222

Verjetno je bil samo utrujen od krčev in od pomanjkanja spanca, zato je dolgo spal. Jaz ga ne bi budila, razen če boš še naprej opažala, da se ne redi.

clock-img

16.05.2008, 11:07

clock-img

lotty4

pencil-img

402

Hvala enako

Sam ne ga zbujat, pusti ga da se spočije, bo pol bolj veselo papcal.

clock-img

16.05.2008, 11:13

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

revček je bil utrujen...... ne ga zbujat, ker takrat počiva, raste....... normalno je da je spil 60, kmalu bo povečal količino.......

da si ga dojila toliko časa pa nima veze oz. je brez veze.... ker kar počrpajo, počrpajo v prvih 10 min, ostalo je crtanje..... če ti po podoju spi 3 urce je mleka dovolj, če ne boš o dodatkih morala razmišljati.....

clock-img

16.05.2008, 11:31

clock-img

noe

pencil-img

982

Naša je sicer stara dva meseca, pa spi od 21 do 4 ure zjutraj, potem je zopet ob 7h in včasih šele ob 12ali 1 h. Na misel mi ne pride , da bi jo zbujala, ker se ful lepo redi. Od začetka, ko sva se tehtali je tudi velikokrat pojedla 60 in vseeno spala tri urce.Če boš videla da ne izgublja teže se ne sekiraj, če dolgo spi.

< Sporočilo je popravil noe -- 16.5.2008 11:33:43 >

clock-img

16.05.2008, 11:40

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

Naše ta velika je  ogromno spala, zelo malo pojedla in se ni redila po 20g na dan. Po nasvetu patronažne sva ji začela dodajat, kar mi je še danes žal, ker se potem ni hotela več dojiti (pumpala sem kot nora), pojedla pa tudi ni količinsko nič več.user posted image   In čeprav je imela težave s premajhno težo tam do drugega leta je zdaj razposajena 5-letnica.

Jaz na tvojem mestu ga ne bi zbujala, ker je bil očtino res zelo zmatran.

clock-img

16.05.2008, 12:16

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Tako mali znajo veliko spati, ker so še utrujeni od poroda. Jaz ga na tvojem mestu ne bi zbujala.

clock-img

16.05.2008, 14:21

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

Tudi moja mala Manca (stara je 15dni) ponoči kar dolgo spi, in tudi upam, da bo tako ostalo, ker lepo pridobiva na teži. Je pa res, da pri meni dobi občutno premalo, ker se po podoju sploh ne umiri, ampak je še kar lačna, tako da dodajava AM.
Tudi patronažna mi je rekkla, da je ni potrebno zbujati če bo še naprej lepo pridobivala na teži. Je pa res, da ogromno poje user posted image  Včasih se že vprašam kam da vse to.
Mi je moja mami rekla, da sem bila jaz ista user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

clock-img

16.05.2008, 14:54

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

A nismo zmeri prav spanc je bolš k žganc!  Pusti ga spati, razen če ne bo pridobival na teži, flaše pa ne bi dala.

clock-img

16.05.2008, 23:01

clock-img

Anonimen

Ali naj ga zbujam večkrat,da se bo dojil?



NE!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem