cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ali premalo poje

clock-img

29.08.2010, 09:22

clock-img

emili

pencil-img

72

Pozdravljene!
Zanima me vaše mnenje. Naša punčka je stara 1 mesec in tri tedne. Na dan poje 5 obrokov po 120 ml...včasih tudi kaj manj. Ponoči prespi celo noč. Ali se vam zdi da ima premalo obrokov na dan. Spi pa tudi podnevi med vsakim obrokom po 4 ure. Če jo zbudim prej , da ji dam jest spije samo 40 ml al 50ml.
Naj jo pustim tako kot hoče ona ali naj ji silim. Samo če ji silim ji pa obrača želodček, se pravi da je sita.
Ko se je rodila je bila težka 3050g , iz porodnišnice smo prišli 2880 g. Zdaj pa jih ima 4100 g.
Kaj se vam zdi?

Hvala

clock-img

29.08.2010, 09:44

clock-img

j6

pencil-img

214

Ne, glede nato, da se redi, jo pusti, naj spi dokler spi, po mojem jo pusti naj je ko se zbudi,  poslušaj otročka.

clock-img

29.08.2010, 13:45

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Redi se super in tudi poje kar dovolj.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

29.08.2010, 13:54

clock-img

divans1

pencil-img

2547

Pa to je super!!! Pa spi ti celo noč.... ka bi jst dala za to... user posted image

clock-img

29.08.2010, 14:32

clock-img

emili

pencil-img

72

ja spi celo noč..včeraj npr je zaspala ob 22:30 in danes se zbudila ob 6:45...pridna je ampak se mi zdi d premalo je ..kak dan rata tudi da poje samo 4 obroke...

clock-img

29.08.2010, 17:11

clock-img

j6

pencil-img

214

Važno je da je zadovoljna in da se redi, in ce tolk spi, pol je sigurno zadovoljna. Uživaj, dokler še lahko, kajti kmalu če ne prej pri 3 m je preskok v rasti in takrat začnejo zahtevati več in tudi spala bo manj. Ne delaj si skrbi tam kjer jih ni treba.

clock-img

30.08.2010, 09:04

clock-img

sonček88

pencil-img

151

Zdravo...kaj pri 1 mesecu da ti poje 5 obrokov po 120 ml ti zgleda malo??
Kaj bi morala rečt jaz..ki 3 dni nazaj mi je pojedel v celem dnevu 150 ml?!?!?!?!je res da je bilo full vroče..ma vseeno niti učeraj ni nevem kolko pojedel:PPPeni so pač taki, da jim nerabi več..
Tako, da ne se sekirat, poje še več kot preveč:P hehe


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

clock-img

30.08.2010, 19:55

clock-img

slovenka

pencil-img

4903

Hm, res, če ji teža tako lepo narašča, je vse super. Pa tudi količinsko spije dovolj mleka, saj to je 600 ml. Jaz je ne bi nič zbujala, ti bo še žal, ko ji boš pomrdala ritem... Naš je star 3 mesece, pa spi od 19.30 do 3.30 za dojenje in potem dalje do 7.30. Se pravi, da v prvi rundi spi 8 ur. Dobiva pa po 1kg na mesec in je to dovolj.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem