cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ali je to normalno?

clock-img

12.01.2006, 16:24

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Pozdravljene...

16.6. bo minilo 7 mesecev od Anejevega poroda, 1. (ta pravo) menstruacijo sem dobila oktobra - se pravi že 3 mesece nazaj in od takrat sem na tabletkah (se ne dojiva več).. Zgodilo pa se mi je sledeče - do konca tablice je še cca 10 tabletk, potem sledi premor in čez nekaj dni M... Finta pa je v tem, da sem se danes nekam čudno počutila (kot pred M) in pogledam na hlačke in temno rdeči flek user posted image user posted image Nič mi več ni jasno. Tabletke jemljem vsaki dan (torej že 3 mesece), razen pač takrat tisti 1 teden, ko čakam na M... in zdaj kar vmes??? user posted image Zakaj? Je to kaj narobe?

Naj še omenim, da sem ta iste tabletke jemala že pred porodom enih 9 let pa se mi to NIKOLI ni zgodilo user posted image

Je to še vedno zaradi poroda ali kaj??? Naj pokličem G?


clock-img

12.01.2006, 19:07

clock-img

Anonimen

Ja, pokliči G in povej. Hudega ni nič, po moje, le močnejše ti bo predpisal. Zdaj ne vem, ali so dejansko močnejše  (v smislu vsebnosti kakšnih hormonov ali kaj), ali pa se samo tako reče. Ampak vem, da se je mojim vrstnicam to dogajalo in so jim zamenjali tabletke.

clock-img

12.01.2006, 19:41

clock-img

alja2004

pencil-img

14

to ni nič narobe. pri meni je bilo enako, pa se je po 6 mesecih normaliziralo! lahko pa vprašaš g, ampak meni je rekla, da se mora telo zopet navadit na tablete

clock-img

12.01.2006, 20:11

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Verjetno ti bo G zamenjal tabletke, da se vse uredi, verjetno res rabiš le močnejše in tako.

Meni se je zadeva stabilizirala po nekaj mesecih, ke nisem hotela zamenjati Cilesta. Ampak če vmes krvaviš in to preveč,  ni dobro...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

clock-img

12.01.2006, 20:36

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Vmesne krvavitve so vzrok prešibkih tablet.Mogoče še mal počakaj ker lahko da se bo uredilo.Če se bo pa to stopnjevalo vsak mesec bolj ti jih pa naj ginek. zamenja.

clock-img

12.01.2006, 21:06

clock-img

Anonimen

meni se je to 1x zgodilo, pa sem šla k eni G., pa me je napizdila, če ne znam prebrati, kaj piše na priloženih navodilih, da moraš v tem primeru vzeti 2 tbl., in jih jemati tako dolgo, dokler se krvavitev ne ustavi oz. do konca ciklusa

clock-img

13.01.2006, 20:07

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Ne vem zakaj bi bile tabletke (Cilest) zdaj premalo močne user posted image Pred nosečnostjo sem jih jemala skoraj celo desetletje pa ni bilo nikoli nobenih problemov...
Sicer pa sem klicala G in je rekel, da to ni nič in da če se po 3 dneh krvavitev ne ustavi, da naj jemljem po 2..

Je pa res čudno... Že itak je imam 3 metre nad glavo, zdaj pa še vmes ... user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem