cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ali je mozno....

clock-img

23.03.2008, 13:59

clock-img

*erika*

pencil-img

938

da po porodu menstruacija ni redna.prva menstruacija je bila februarja,ta mesec mi pa zamuja,ne vem ali sem mogoce noseca,zelo me je strah saj imam puncko stro 4 mesece in se mi zdi prezgodaj za tretjega otroka.bila sva nezascitena tudi prej pa nikoli nisem zanosila samo ce sva delala na otroku.po prvem porodu je bila redna,zj pa bi mogla biti druga je pa ni.a je mozna tudi user posted image .kaksne imate pa vi iskusnje

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

clock-img

23.03.2008, 14:06

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

ja čist možno je da siuser posted image ..naredi test in boš videla

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

25.03.2008, 08:41

clock-img

benika

pencil-img

7793

Meni se po 1. porodu M ni uredila 1 leto. Krvavitve so se pojavljale nekaj časa na 14 dni, pa 2 meseca nič, pa spet na 14 dni, pa na 1 mesec....skratka katastrofa.

Se pa strinjam z Blejko, naredi test, pa boš videla kako in kaj. Drugače pa sej veš, obstajajo kondomi, KT.....user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem