cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ali je Bepanthen OK za šive?

clock-img

30.09.2005, 19:47

clock-img

Sugy

pencil-img

322

Punce pomagajte! Bla sem ful šivana in to se je zdaj po parih dneh razbolelo ko user posted image . V porodnišnici so rekli samo Lekadol, men se pa zdi da sem enkrat brala, da je Bepanthen OK. Kaj bi torej vsaj malo ublažilo bolečine?

Hvala!

clock-img

30.09.2005, 20:01

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

30.09.2005, 20:19

clock-img

Pikabu

pencil-img

3235

Tuširanje z mrzlo vodo zelo pomaga, drugače je pa tudi mene mož mazal z bepantenom in je pomagalo.

clock-img

30.09.2005, 20:21

clock-img

freyakali

pencil-img

69

Bepanthen zelo pomaga, samo kupi tistega, na katerem piše Bepanthen plus. Ta je z antibiotikom.

LP
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čas bo zacelil svet. Čas bo pomlajšal ta planet. In ko naju ne bo, ostala bo duša, ne telo.

clock-img

30.09.2005, 20:32

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Bepanthen Plus je bil zame učinkovitejši

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

01.10.2005, 08:44

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz sem si mazala z Bepanthenom. Nisem vedela, da obstaja Bepanthen plus. In patronažna mi je svetovala, naj si spiram s kamilicami. Se mi zdi, da je pomagalo. Samo z blagimi kamilicami, ker močne izsušujejo kožo.

clock-img

02.10.2005, 14:03

clock-img

LONA13

pencil-img

776




Jest sm se tuširala z mrzlo vodo, hodila naokrog s šlaufom. Najbol pa pomaga, če šive preluftaš. Na zraku se najlepš posušijo. Po šestih tednih se pa maži s kremo Contractubex - ful pomaga, da se ti zatrdlina ne nardi!




_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem