cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ali imajo modrce za dojenje

clock-img

06.04.2008, 10:57

clock-img

halep

pencil-img

42

v HM v Celju na oddelku za nosečnice?

Mogoče nisem dala na pravi forumuser posted image , pa vseeno...

clock-img

06.04.2008, 11:44

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Nimajo.
Dobre dobiš v mullerju. In poceni so.

clock-img

06.04.2008, 13:04

clock-img

Anonimen

Tudi jaz sem bila zadovoljna z Mullerjevimi, poceni in kvalitetno. LP

clock-img

06.04.2008, 14:32

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

meni se pa najbolje obnese triumphov

clock-img

06.04.2008, 17:12

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Imajo, ampak ne vedno. Imajo jih pa tam kot spodnje perilo in ne med nosečniškimi oblačili.user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

06.04.2008, 17:54

clock-img

halep

pencil-img

42

Hvala vam!

clock-img

06.04.2008, 19:57

clock-img

Alfabeta

pencil-img

3228

No, samo komentar glede Mullerjevih modrčkov za dojenje...Meni niso všeč, ker imajo premajhno odprtino za dojenje. Ta zgornji del ko odpnem, je spodaj še en del modrčka in je v bistvu malo večji od avreole. Je pa res, da imam sama velika prsa, C ali D košarico. So mi veliko boljši od Lavie, samo se precej dražji. Pri teh se, ko odpneš košarico, odpre cela dojka, nič ne pritiska,....

To je samo moje mnenje

clock-img

06.04.2008, 20:56

clock-img

nian

pencil-img

200

jaz uporabljam tiste iz baby centra, ker so zelo udobni. imam jih gor 24 ur na dan, z blazinicami, ker bi bilo drugače vse mokro. millerjeve imam pa gor za sprehode ipd, ker me vežejo.

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

clock-img

08.04.2008, 08:29

clock-img

julia

pencil-img

18

Jaz moram reči, da imam enega iz HM-a, saj je v redu, imam pa tudi dva od Naturrane, ki sta bombažna brez čipke res enkratna,jaz sem ju sicer naročila preko interneta iz Nemčije, drugače jih imajo tudi v Neckermannu, res so full v redu.

lep dan

clock-img

08.04.2008, 11:23

clock-img

jajula

pencil-img

1191

v ljubljanskem HMu imajo modrce za dojenje pri nosečniških cotah, to da pomoje jih morjo met tud v Celju.
jst sm tud kupla najprej Mullerjevega, pa je itak bedno to ker nimajo garderobe, tko da sem valda falila. mam pa drugač številko 85B in njihov najmanjši modrc mi je bil preozek čez hrbet, košarica se jim pa šele pri C začne tko da mi je bla ful prevelka...kt da majo vse bejbe ful ozek trup in velke joškeuser posted image
sm pa kupla potem enga lepšega od triumpha (res so kvalitetni), pa enga cenejšega od premaman-a v emporiumu (15e).

clock-img

08.04.2008, 12:43

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

jst sm tud kupla najprej Mullerjevega, pa je itak bedno to ker nimajo garderobe, tko da sem valda falila. mam pa drugač številko 85B in njihov najmanjši modrc mi je bil preozek čez hrbet, košarica se jim pa šele pri C začne tko da mi je bla ful prevelka...kt da majo vse bejbe ful ozek trup in velke joške



Tudi jaz sem ga kupila v Mullerju, samo sem ga potem nesla nazaj. Sem vzela velikost 95 in seveda mi je bil ful preozek, tako da ne vem kakšne številke imajo tam. Večjih pa itak nimajo, tako da ne vem kaj mislijo, da obstajajo samo ženske s prsmi do veličine 95? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

clock-img

08.04.2008, 17:47

clock-img

pizamca

pencil-img

146

Samo za info... zadnjič sem v Sparu videla modrce za dojenje za 13 evrov, pa zdeli so se mi mehki, z veliko odprtino. Verjetno bom šla kar tja enega kupit. Sicer pa, tudi meni se zdijo tisti z Muellerja premalo mehki in s premajhno odprtino.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem