writing-img

alergija na mandarine?

clock-img

23.12.2010, 16:47

clock-img

lipikica

pencil-img

290

ali je možno da je naša pupika občutljiva ker jem mandarine? po obrazi je bila vsa pikasta, bile sva pri pediatru, nama je dal eno kremo in je bilo boljš- tiste dneve nisem jedla mandarinov. obraz je bil v redu. danes je pa na območju brade- brade kakor raste moškim : )- od uhljev, pod brado, , vsa rdeča, praw živa je. včiraj sem pojedla 2 mandarina. ali je možno? čeprav ped. je rekel da je to dojenčkov ekcem in da je zlo pogosto. mažem z bepantenom

clock-img

23.12.2010, 20:03

clock-img

Sonček in poletje

pencil-img

342

Agrumi so alergen... Tko, da poskusi 3 tedne ne jest mandarin, pol pa spet probaj. Če se stanje ponovi imaš odgovor na dlani.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

clock-img

24.12.2010, 09:47

clock-img

lipikica

pencil-img

290

ali mi lahkokatera odg- do kdaj se je treba izogibat teh alergenih stvari- cev čas ko dojimo?

clock-img

25.12.2010, 10:24

clock-img

Sonček in poletje

pencil-img

342

Cel čas ko dojiš, če veš 100% da je aleregičen, če pa ne pa potem, ko začneš uvajat gosto hrano poskusiš dat otroku, pa vidiš, ampak mu moraš dat ene parkrat, pri prvem zaužitju nikoli ne pride do alergijske reakcije, ker telo še ne prepozna živila.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

clock-img

25.12.2010, 10:56

clock-img

enea

pencil-img

2440

Moja je stara tri leta, in je še zmeraj alergična na mandarine,.. dobi pikasto rit, oz sedaj ko smo že na wc-ju, jo ritka ful boli,... pa jih ima zelo rada,.. tako da enega na dan lahko poje, več pa skoraj nikoli,..user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem