cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

alergija na Pregomin?!

clock-img

14.03.2006, 23:05

clock-img

poliloni

pencil-img

623

11.1. smo imeli testiranje in ugotovljena je bila alergija na mleko, jajca, določeno sadje,... Takrat še nismo jedli drugega, kot le mleko in tako smo Aptamil zamenjali za Pregomin. Atopični dermatitis se je vidno izboljšal, a le za kratek čas... Spet se je pojavil večji flek na obrazu ter nekaj malega na čelu in na zapestjih. Sedaj pa smo začeli še z uvajanjem goste hrane... Tako, da sploh ne vem kaj malega moti, saj ima fleke že ves čas...
Ali je možno, da mu še v Pregominu nekaj ne odgovarja? Imate kakšne druge ideje!!!???

clock-img

15.03.2006, 07:48

clock-img

kimba

pencil-img

138

Probaj še sojino mleko oz. če ti ni odveč bi ti svetovala tudi kozje mleko. Mi smo imeli srečo da nam je Pregomin odgovarjal. Kakšno zelenjavo oz. sadje mu pa daješ?

_____________________________

kimba s tremi sončki

clock-img

15.03.2006, 07:50

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

Lahko bi bil alergičen na sojo, potem mu ne bi odgovarjal pregomin.
Moj na sojo ni alergičen (test je pokazal, da ni), pa še vseeno se pojavljajo fleki suhe kože, pa pikice,....
Zdaj poskušam sama ugotoviti, kaj mu škodi, če sploh bom ugotovila. Ga še tudi dojim, tako da res pazim, kaj pojem.

Sicer pa je moj začel po pregominu zopet bolj polivat.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

15.03.2006, 09:02

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Ali ga morda še dojiš (vsaj občasno) - če ga, potem je lahko alergičen tudi na tvoje mleko. Pri nas je bilo tako, saj je preko mene dobivala mleko in jajca - zdaj sem na strogi dieti brez vseh mlečnih in jajčnih sestavin.

clock-img

15.03.2006, 10:41

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Dojim ga več ne, od zelenjave je pa le belo zelenjavo - bučke, kolerabo, cvetačo, drugega pa še ravno zaradi alergije nismo probali... Čez slab mesec imamo kontrolo na alergološki pa bom še tam za nasvet vprašala...

clock-img

15.03.2006, 11:58

clock-img

Pobalami

pencil-img

1115

Zelenjava ponavadi ni alergena. Vsaj ta ne , ki si jo naštela.
Sicer se ne spoznam dosti, vendar je lahko alergičen tudi na Pregomin. Tisti, ki so alergični tudi na pregomin dobijo pregomin AS. Obvezno vprašaj na alergološki.

čao

clock-img

15.03.2006, 21:47

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Lahko je alergičen tudi na sojo.Ali ga še niso testirali na to?Potem mu preostane samo še riževo mleko in Pregomin AS.To vrsto Pregomina dajejo na recept v izjemnih primerih,ker je zelo drag.
Našemu tamalemu se je kljub strogi dieti ,vseeno spuščal dermatitis.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem