cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

album

clock-img

13.12.2007, 14:29

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

...zakaj ne morem dat slik v albumuser posted image
namreč imam že dosti albumov, ampak zaj pa mi skozi nagaja in moram kakih 20x probat, da mi končno primeuser posted image
zaj pa mi sploh noče, vedno napiše-error......user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

13.12.2007, 15:19

clock-img

eya

pencil-img

4615

Imaš mogoče premalo placa?

clock-img

13.12.2007, 15:26

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

sm tut js mislila, pa sem zbrisala 3 albume, pa še vedno nočeuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

13.12.2007, 20:57

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela tud probleme, pa sem šla zdej kar na novo odpret album in nalagat slike in je ratalo:) user posted image
Hotela sem v bistvu samo dodat slike, ki pa mi jih ni dodalo, ker mi je javljalo napako ali pa da je prevelika, kljub temu, da je bila pomanjšana. Poskusi!

clock-img

13.12.2007, 21:56

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Hotela sem v bistvu samo dodat slike, ki pa mi jih ni dodalo, ker mi je javljalo napako ali pa da je prevelika, kljub temu, da je bila pomanjšana. Poskusi!



To se je meni isto zgodilo, pa sem potem novi album odprla, pa ni bil problem naložit.
Če mi rata, mi rata, če ne, pa se ne ubadam več in pustim za drugič.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

14.12.2007, 08:44

clock-img

caillou

pencil-img

1854

To je pa tudi mene že zanimalo ? Zakaj moram za vsako novo fotografijo odpreti nov album ? Pri stari RR-ji si lahko k staremu albumu dodajal nove fotke, sedaj je pa ta opcija onemogočenauser posted image .



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

14.12.2007, 14:53

clock-img

Anonimen

Kajla, kaj ga pa serješ? user posted image  Greš na moje albume, pa maš spodaj pri vsakem albumu opcijo dodaj fotko, pa te lepo vrže do tja, kjer potem fotke naložiš. user posted image

clock-img

14.12.2007, 16:21

clock-img

caillou

pencil-img

1854

A si ti to že probala ? No, jest sem že premnogokrat, pa mi za vsako na novo naloženo sliko napiše error.
Res, res.

No, ti me pa ignoriraš ali pa nisi dobila mojega ZS-jauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

clock-img

15.12.2007, 09:23

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: caillou
No, ti me pa ignoriraš ali pa nisi dobila mojega ZS-jauser posted image .



user posted image  Katerega pa? user posted image  O že vem, grem hitro.

clock-img

15.12.2007, 18:48

clock-img

Jerneja_

pencil-img

4043

Če želite dodajati slike v star album vedno napiše error, napake še nismo odstranili. Na žalost boste morali odpreti nov album in tja dodati slikce.

LP

Jerneja RR

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem