cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

adoptirano mleko - hranjenje ponoči

clock-img

18.09.2007, 14:19

clock-img

soncek1997

pencil-img

21

Mene pa zanima, kako prakticirate hranjenje z adoptiranim mlekom ponoči.  Ali sveže prekuhavate vodo in hladite mleko ali imate že pripravljeno stekleničko v hladilniku in pogrejete?

clock-img

18.09.2007, 14:22

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

očka je imel čez nočno kuhanje in hlajenje vode ... midva sva se pa crkljala in čakala na kavču ... ni trajalo dolgo ker smo opustili dodatek ... zdaj sva nočni solo, očka pa spi oz. smrči, da se mu smejiva ...

clock-img

18.09.2007, 14:22

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

V termovki imaš toplo prekuhano vodo... to ti je najlažje, pa najbolj praktično.

clock-img

18.09.2007, 14:32

clock-img

banki

pencil-img

74

mi imamo vodo prevreto in jo potem pogrejemo v mikrovalovni. Zelo hitro vse skupaj, par minut skupaj z ohlajanjem steklenicke.

clock-img

18.09.2007, 14:58

clock-img

srki

pencil-img

9222

Kupila sem si termovko, v katero je šlo 2 l vode, prekuhavala  vsak dan, zlila v termovko in imela še za ponoči. Tako mi je svetovala tudi patronažna.

clock-img

18.09.2007, 15:12

clock-img

zelva

pencil-img

93

Mi smo imeli tudi termosko in pa v navadni plastenki ohlajeno prekuhano vodo! Pa še bombice od Tomee T. kamor sem si stresla določeno št. meric, ful so praktične sploh za ponoči ker ne rabiš stresat žličko po žličko! Aja vodo sem pa kombinirala mal vroče in mal hladne tko da je blo glih prav!

clock-img

18.09.2007, 16:35

clock-img

Anonimen

V termovki imamo prekuhano vodo.

clock-img

18.09.2007, 17:39

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

tudi jaz sem imela v termovki prekuhano vodo.za podnevi in ponoči.

clock-img

18.09.2007, 21:42

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Isto kot zelva, TT stekleničke, TT bombice z mericami mleka, termosko s toplo vodo in flašo z mrzlo, 30 sekund in je vse pripravljeno. Pa ravno prave temperature.

clock-img

19.09.2007, 18:44

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Podobno kot ostale. Vročo vodo v termovki, mrzlo v hladilniku. Naštudirala sem razmirje med toplo in mrzlo in je mleko v pol minute že priuser posted image Ja pa tudi jaz si že zvečer pripravim v flaške mleko v prahu, potem pa samo zmiksam

clock-img

19.09.2007, 20:44

clock-img

felicia

pencil-img

2590

Zvečer ko gre mali spat prekuham vodo in jo nato pogrejem v mikrovalovki na 20 sek tako da  je ravno pravšnja temperatura.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem