cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

a kdo ve oz.ima

clock-img

09.05.2006, 18:50

clock-img

Anonimen




mogoče malo smotano vprašanje pa vseen.zanima me če ima kdo od vas tel.ki ima IR.JAZ SEM SI GA KUPILA IN KER ZNJIM VELIKO SLIKAM BI RADA TE SLIKCE IZ TEL.PRENESLA NA RAČUNALNIK.KER SI HOČEM ZDAJ KUPIT IR KABELJ S KATERIM BOM LAHKO PRENAŠALA SLIKE ME ZANIMA ČE IMA KDO TA KABELJ IN KAKO DELUJE....
MENDA TIST KABELJ PRIKLJUČIŠ NA RAČ IN USMIRIŠ V TEL IN SO SLIKCE ŽE NA RAČ.....KAKŠNE SO SLIKCE.....

UPAM DA SE NAJDE KDO IN MI TO POVE.....HVALA








clock-img

09.05.2006, 19:40

clock-img

ona

pencil-img

3685

Jaz imam nokio6200 in ta kabel za prenos slik!Slike so super,lahko pogledaš v moj album,so vse slikane s telefonom!
Drugače pa ni tako enostavno,da vtakneš kar kabel v telefon in drugi del v računalnik,moraš imeti tudi program za telefon.Nisi napisala kakšen telefon imaš!In ko imaš program,gre vse enostavno in res samo preklopiš kabel in računalnik vse sam naredi!user posted image
Daj več informacij,če te še kaj zanima!

clock-img

09.05.2006, 19:41

clock-img

ona

pencil-img

3685

Pomota,imam nokio 6020!

clock-img

09.05.2006, 20:24

clock-img

Anonimen

imam sony ericsson k300i a to imaš tist kabelj ki se priključi sam na rač nič na tel.infrardeči žarek je to.sam razmerje mora menda bit nekaj cm.usmeriš eno v drugo...in to je to...sam nevem kake so pol slikce....

clock-img

10.05.2006, 11:15

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Slikce so take kot jih naredi telefon. Neke izgube kvalitete zaradi prenosa ni.

Drugače pa se ne prenesejo avtomatsko. Ubistvu se preko IR vmesnika računalo in telefon samo povežeta. Potem moraš ti te slike prenesti. Inštaliran moraš imeti Nokiin program Nokia Suite. Ko bo računalnik zaznal telefon preko IR, se ti bo v My computer (Moj računalnik) pojavila ena nova vrstica Nokia... neki-neki (don't remember), pod njo pa, ko bo telefon povezan, oznaka telefona. Tam boš potem imela najbrž razne mape, ena od njih bo Galerija, slike, ali kaj podobnega. Tam so sedaj slike.

Edit: To velja za Nokio, Ericsson bo mel kak drug program, postopek pa najbrž podoben (ne vem katerega, sigurno si ga dobila zraven računalnika).

Če ima kamera res samo tako velike slike (na internetu piše 640 x 480 pixels), ti jih za na net ni treba pomanjševati.

clock-img

10.05.2006, 18:23

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Jaz sem se tudi pozanimala za ta kabel. Stane okrog 12,14000, za sony ericsson t610.

Mi je pa trgovec svetoval naj raje upim: Ir USB. To je usb ključ, ki ga daš v usb vtikač , daš telefon pred njega in daš dol slike. Ima tudi programsko opremo, ki se inštalira v treh minutah, ali manj, stane pa 5000 sit. Jaz ga ogromno rabim, problem pa je v tem, da moj fotoaparat, ni najboljše kvalitete, drugače pa so slike kar v redu, se jih da tudi uredit na računalniku.

L.p.

clock-img

11.05.2006, 08:31

clock-img

Anonimen

a pol slike iz tel.niso take velikosti kot iz navadnega fotoaparata...a so manjše...alenčica sej jaz se zanimam za ta ir kabelj....

clock-img

11.05.2006, 09:54

clock-img

Anonimen

Ja seveda, da so manjse! Digitalc, ki dela kolikor toliko dobre slike mora zdej imet ze najmanj 3 miljone pikslov, gsmji majo pa tm 1,4 kokr sem jst do zdej zasledila.

Fotoaparati v gsmjih še niso enakovredni digitalcem.

clock-img

12.05.2006, 10:31

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Kar se optike tiče so pa itak poraz.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem