cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

a je kera vseeno dojila

clock-img

29.12.2005, 13:02

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

jaz namreč ne mislim nehat. Baje pa 90D dijeta ni tolk nevarna za dojejne.

Dejte mal povedat ker jest bi rada zares shujšala sam ni pa mi da bi prekinila z dojenjem zaradi tegauser posted image

clock-img

29.12.2005, 13:09

clock-img

total

pencil-img

4453

Če dojiš ti priporočam,da počakaš z hujšanjem,vsaka dieta zmanšuje količino mleka in tudi ta 90d.

clock-img

29.12.2005, 13:11

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

meni je moj prepovedal vsako dieto user posted image  me bo pač moral gledat tako kot sem in mi posojat svoje kavbojke user posted image  
a vseen delam mal na tem, po sistemu manj žri in več pij user posted image

clock-img

29.12.2005, 13:12

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Jst sem začela z 90d dieto, ko je bil mali star nekaj več kt 6 mesecev in imel vse gostze obroke, dojenje je bilo le še za cartanje(tudi po 5x  na dan)-v 1.5 mesecu(potem sem obupala) sem izgibila 9 kg, mleka je bilo v izobilju, ker sem pa ful tekočine med dieto pila! 

clock-img

29.12.2005, 13:18

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz sem prvič ( prvič po porodu, stotič v življenju user posted image ) začela hujšati, ko je bila mala stara 6 mesecev in sva začeli uvajati gosto hrano.
Pri mleku se mi ni nič poznalo - mislim pri količini, zdaj kar se tiče kakovosti, bi lahko razpredali na to temo.
V glavnem, če ste že na gostih obrokih, mislim, da ni panike. Jaz sem takrat v dveh, treh tednih shujšala 5 kilogramov, mlekec pa je bil in ostal še do danes. Od tkrat je minilo že več kot leto dni.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

29.12.2005, 14:47

clock-img

Arwen

pencil-img

314

Jaz sem imela ful strogo dieto zaradi sinove alergije (brez kruha, mlečnih izdelkov, jajc, nekaj vrst žitaric, banan, soje itd itd), pa imam mleka še vedno v izobilju. Res je bolj važno, da veliko piješ, vsaj po mojem mnenju. Srečno! T.

clock-img

29.12.2005, 16:00

clock-img

Anonimen

Jaz o tem prej nisem razmišljalal  ko so punce že velikokrat pdoobno spraševale.
Ampak zadnjič mi je pa prijateljica, ki je zdravnica, rekla, da ona zato zdaj, 5 mesecev po porodu, ne začne s to dieto, ker se ob dojenju ne sme drastično hujšat. Kajti ko hujšamo, telo črpa snovi iz maščevja, tam pa so nakopičeni strupi. Ti strupi se nato tudi izločajo iz telesa, seveda tudi s skozi mleko,  torej jih dobi otrok. To se mi zdi kar logično.

clock-img

29.12.2005, 22:12

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

js splišni sej to me je zanimal. Ne vem a si ti pisala zadnjič na RR o tem.

ma drugač mamo mi mlekec za cartanje, čeprav pride dan ko noče nič drugega mogoče edino kakšen čokolino po flaški. Je pa tud skor vse že sej bo star 10m.

Ma ne vem bom vseeno probala pa bom vidla če se bo kaj zmrdvov pa slabše počutil bom pa nehala z dieto, čeprav mislim da bom jedla veliko bolj uravnoteženo kot sedaj ko živim od čokolade in piškotov. Nisem prav ljubiteljica sadja in zelenjave. Ne vem zaklaj ampak se mi je  kar naenkrat vseuser posted image . Še banan ne maram več k sem jih oboževala.

Moje telo kliče po zdravi prehrani in ne kar nekej na hitro kuhanem al pa.........No bom se pa sigurno tud pregrešila ker jkokr se poznam ne bom zdržala brez čokolade.

Pa hvala za odgovore.

clock-img

31.12.2005, 13:39

clock-img

Lu

pencil-img

3181

mala maja jaz sem se tudi kar odločila. Glede na to, da jemo že vse goste obroke mislim, da ne bo panike. Edino ponoči 1x se še podojimo. Je bolj cartanje kot ne. Me prav zanima, če mi uspe.user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem