cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

a ima katera kaj volje za hujšanje?

clock-img

05.07.2007, 20:02

clock-img

Anonimen

Jaz je sploh nimam, ne vem kaj je to, pa se morje bliža pa še kar odlašam s hujšanjem in posledično z morjem. Joj pa včasih mi res ni bilo problema shujšat, zdaj pa še kila ne gre dol.

Zdaj sem pa zjutraj še nekako za stvar, potem me pa sredi popoldneva že mine. Pa ne vem kako naj se prisilim....pa res bi morala kakih 10 kg brcnit iz sebe user posted image , najraje bi si kar kakšen odvečen kos odrezala, uf kako me jezi ker nič od mene ni user posted image .

Samo takole me zanima, kako ste se ve prisilile in si pridobile tisto potrebno voljo....ziher da ima katera kak nasvet zame, a ne user posted image ?

clock-img

05.07.2007, 20:08

clock-img

Barbara111

pencil-img

2543

Joj potem sva že dve taki .Jaz bi tudi mogla 10 kg shujšati pa nimam volje.Doma sem pa mi je vsa hrana na dosegu.Mogli bi mi zaklenit špajzo in hladilnik. Jaz ti želim veliko uspeha.

clock-img

05.07.2007, 20:12

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

Ja kot bi brala mojo zgodbo!

5 krat sem že začela in najdalj časa je blo tri dni, tak da....

Gremo nekam za tri mesce da nas zaklenejo in dobimo samo tolk hrane kolk lahko, mogoče nam bo pol uspelo!

Orbitrek sem si odnesla na balkon da bom "vadila" ampak minevajo mesci in nič od moje vadbe user posted image

Tak da se ne sekiraj nisi edina z temi problemami!




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

05.07.2007, 20:17

clock-img

purple

pencil-img

1897

Hvala ne, pa če bi mela 100 kg ne bi mogla hujšat. Preveč rada jem.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

clock-img

05.07.2007, 20:24

clock-img

Anonimen

No vidim da nas je polno takih...user posted image

clock-img

05.07.2007, 20:28

clock-img

Anonimen

Hvala bogu, mi ni bilo nikoli potrebno hujšati oz. biti na dieti, ker pri meni je tako, da če manj jem bolj sem lačna in potem bolj žrem user posted image

clock-img

05.07.2007, 20:36

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Heh, kot bi brala svojo zgodbo. Jaz že kar 1 leto odlašam user posted image user posted image user posted image morda 1 mesec mi lepo gre, potem pa kar bašem, da ni konca in spet začnem in spet bašem...začarani krog. samo mi ni jasno, kje sem imela trdno voljo pred 3 leti, ko sem vztrajala 3 mesece (3MD), da sem zgubila 12 kg...user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.07.2007, 20:58

clock-img

Anonimen

Ma tudi jaz bi mogla malo ne dosti pa mi ni.Maloprej sem zmazala škatlo domačice.user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.07.2007, 21:09

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

evo jaz sem se pa že pred pomladjo (februarja) odločila in zalea hujšat in do sedaj sem shujšala 10 kg...mogoče kakšen dag več...tko da samo odločit se je treba v glavi "pošlihtat" pa gre....jaz sem najsrečnejši človek trenutno, čeprav cilj je še -4 kg...pa sej bo, moram jih pa dol dat do sptembra....tko nekak sem ssi zastavila cilj...bomo vidl

clock-img

05.07.2007, 21:10

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Ah bom pa še jst napisala.user posted image
Sama že hujšam dober mesec, pa me na cajte še vedno "meče"user posted image
Kar malo sem živčna, potem se pa z vodo nalivamuser posted image Sem pa skos na wc-ju (vsaj bliz hladilnika nisemuser posted image user posted image user posted image )
Ampak moram priznat, pogrešam kakšen sladoled, al pa kakšen jabolčni zavitek moje mami.
Ampak ne smem, ne morem!!!
Moram spravit dol še 6 kg, pa če me zvijeuser posted image user posted image je pa silno težko, po drugi strani me je pa tudi strah, da se po 90 dneh ne bi nazaj zredila.  Bom mogla met disciplino kot pri vojakihuser posted image user posted image

Ah, jaaa mal sem se spucala, zdej pa veselo spet na dva deci ...........vode mislimuser posted image user posted image

clock-img

05.07.2007, 21:12

clock-img

purple

pencil-img

1897

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

clock-img

05.07.2007, 22:34

clock-img

Anonimen

ooo, so me prestavili

Pa čisto zanalašč nisem šla na temo hujšanje ker nisem hotela čvekati o dietah ampak o tem kok sem jadna ali uboga ali lena ali razpuščena ali že skoraj zavaljena user posted image , saj ne vem kako naj temu še rečem, pa se sploh ne spravim k sebi.

Okoli hodim v enih razvlečenih trenerkah, ki jih imam v večih barvah in danes sem šla po BTCju, imajo že več kot pol stvari znižanih, jaz pa user posted image user posted image user posted image , sem samo gledala tiste lepe hlače znižane za 40% in majčke, kjer bi se mi roke zataknile in bi izgledale kot buhteljčki user posted image . Pa take fine stvari so imeli pa sem si že ob koncu zimske razprodaje rekla, da se mi to ne sme več zgoditi.

Zdaj je pa konec poletnih razprodaj, evo mene, jaz pa na istem, z istimi kilami...

ni da bi govoril, no pa sem morala vseeno povedati, za kazen, naj cel svet izve kako šibko voljo imam oz. kako je sploh nimam

TAKO!

clock-img

06.07.2007, 09:04

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Oj Diana, nehi se pritoževat in spokaj svojo leno rit migat!! user posted image  Mal heca, ampak v vsakem hecu je mal resnice.
Jaz tudi vem kako je to.... sam mi je pa ratalo dat dol ene 13 od januarja. Vidim, da imaš dva otroka .. .pejt z njima ven, pa se z njima igraj... izprazni hladilnik, zvečer pa ko imaš čas zase in poln hladilnik se pa obrni in se spravi na svojga dragega... in potem blaženo zaspiš, brez da bi pomisla na hrano... Tako dan za dnem in boš vidla, na naslednji zimski razprodaji si boš kupovala lepe cunjice....
Poskusi, mogoče ti bo ratalo.
Al pa poskusi tako kot jaz z Montignacom. To je ena dieta oz jaz pravim da je način prehranjevanja, po kateri lahko ješ po mili volji le prave stvari. Če te pa kaj zanima se nam pa pridruži na podforumu hujšanja - Montignac.


_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

06.07.2007, 10:13

clock-img

Anonimen

Naty, o dobro poznam Montinjaka in ostale diete. Pravzaprav imaš čisto prav, sej redim se ne a sem na mestu pribita kot žebelj. Montinjak bi mi prav prišel ker sem nora na meso.

Saj pravim, samo volje nimam, pa ne jem took (no ali pa, če primerjam kaj druge pojeste) ampak zvečer ko vsi spijo grem na RR, ja pa res si kak sendvič naredim in se pozna, ti povem user posted image

clock-img

06.07.2007, 10:20

clock-img

Anonimen

še ena brez vole. ah..ko sem rodila pred 14 mesci sem emla tako močno volo da je blo joj..amopak je izpuhtela pa je ni nazaj. sploh se ne morm odločit,. pred 4 leti sem tut tko lepo shujšala..zdej pa kre neki. sploh se mi ne da. pa bi mogla k sem k en mastič :(

clock-img

06.07.2007, 12:57

clock-img

Allia

pencil-img

251

Še ena brez voljeuser posted image Jaz sem tudi 3 leta nazaj full shujšala in bila s sabo res zadovoljna. Zdaj pa 15 mesecev po porodu pa kar nekaj stopicam na mestu, nezadovoljna sama s sabo. Sem si rekla, da bom do avgusta, ko gremo na morježe shujšala, pa nič.Tako da bom morala po plaži letat za malo v tem špehu.Imam kar 13 kg preveč.Sem delala 14 dni ločevalno, šla že 3 2,5 kg dol in hitro nazaj vse dobila, ker sem lepo papcala naprej, ker ni bilo več volje.Se vrtim kar v krogu in vsak dan od začetka začenjam.Do popoldne še gre, potem pa me proti večeru zagrabi lakota,ko sem čisto brez moči.
Je pa res, da sem pred 14 dnevi bila bolj spočita, ker se mala ni tako zbujala oz. se je le 2x na noč in hitro zaspala.Zdaj sem pa tko izmozgana zaradi neprespanih noči, da hodim kot mesečnik, totalno brez moči in volje za hujšanje.
Za tolažbo sem si pa naročila leg magic, da se vsaj zvečer, ko gre mala spat, kaj gor spravim in malo potelovadim.

kot je že ena omenila sem tudi sama imela ogromno volje po porodu, zdaj pa ne vem kam je spi.....user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.07.2007, 17:58

clock-img

Anonimen

potem smo pa vse na istem user posted image  user posted image  user posted image , razen nekaterih svetlih izjem, ki jim rečem svaka čast user posted image , joj ampak jaz res samo jamram, pregledujem forume, pregledujem diete, vsako znam na pamet, pri vsaki vem koliko izgubiš, potem si pa rečem hitre diete so škodljive, mesne tudi, po ločevalni je dosti njih se nazaj zredilo...eh bom še malo razmislila user posted image  in tako razmišljam že celo leto katere diete naj se lotim....user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem