cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

a bi se katera pridruzila?

clock-img

12.08.2006, 14:34

clock-img

ssprdamj

pencil-img

51

Zivjo!

V ponedeljek nameravam zaceti z 90-dnevno dieto. Se mi je nabralo kar nekaj kg prevec. Kmalu bo treba ze v sluzbo... A bi se mi katera pridruzila, saj v druzbi je gotovo dosti dosti laze.
lep pozdravcek

clock-img

12.08.2006, 16:27

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ojla,
precej nas začne 1.9.Torej si lahko daš duška še dobra 2 tedna in potem začnemo skupaj


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

12.08.2006, 20:49

clock-img

tc

pencil-img

24

ZIVLJO,
JAZ BI ZACELA V PONEDELJEK Z DIETO.BLA SEM ZE PRI BOMBAH IN SEM SHUJSALA 8 KG.ZAKAJ BI CAKALA DO 1.9 CE LAHKO DO TAKRAT DAM KAKSNO KILCO DOL.   
                        POZDRAV

clock-img

12.08.2006, 20:50

clock-img

lstand

pencil-img

54

mogoče neumno vprašanje... ali lahko začneš hujšati po tej dieti če še dojiš? Ali kaj vpliva na mleko. No po vsej prebrani literaturi naj ne bi, pa me vseeno zanima kakšno mnenje? Trenutno dojenčica stara 5 mesecev.
LP

clock-img

12.08.2006, 21:36

clock-img

abi

pencil-img

755

TISTI DAN je pri meni že prevečkrat odložen zato se pridružujem user posted image

clock-img

12.08.2006, 22:11

clock-img

Anonimen

Istand, o tem je že večkrat bilo govora. Menda hujšanje med dojenjem ni priporočljivo, vsaj tako hitro ne, kot je s to dieto. Ker s hujšanjem se iz organizma izločajo tudi strupi in to seveda tudi skozi mleko. Tako da je menda bolje malo počakati. Tudi s pomanjaknjem mleka so imele nekatere punce problem, pa so prenehale s to dieto.
Jaz (najbrž) začnem s 1. septembrom.

clock-img

12.08.2006, 22:22

clock-img

lstand

pencil-img

54

splišni,  hvala za odgovoruser posted image
LP

clock-img

13.08.2006, 13:07

clock-img

ssprdamj

pencil-img

51

Torej smo trenutno 3 (ssprdamj, tc in abi)  sobojevnice. No, upam, da nam bo cim bolje uspelo. Uzivajte se v zadnjem preddietnem dnevu.

clock-img

14.08.2006, 12:55

clock-img

tc

pencil-img

24

no jaz sem zacela z dieto,kaj pa ve.katera bo naredila seznam.kako se bomo imenovale?lep pozdrav

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem