cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

a štrajkate?

clock-img

06.12.2006, 21:48

clock-img

Anonimen

Če drugje ne, se na tem forumu takoj opazi, da je VD in da se veselo greši. Te dni je ful malo obiska tukaj, da je že kar smešno user posted image user posted image

Uživajte v sladkostih! user posted image

clock-img

06.12.2006, 23:46

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Se meni tudi zdi, da so vse že obupale in se spijaznile s svojo postavo. user posted image
Ali pa sempač zamudila veliko, ker nisem ravno dosti več na RR.
Saj jaz tudi grešim, nekako pa se držim dnevov in ločevanja.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.12.2006, 07:53

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Niič štrajkat.user posted image user posted image user posted image

Jaz pa ravno danes začnem (ja spetuser posted image ) z 90 dnevno.Upam, da do konca.

clock-img

07.12.2006, 08:24

clock-img

Lianna

pencil-img

1694

Ah ne. Še vedno pridno hujšamo, ampak ni časa za forum. Mamo že zdej veliko dela. Jst že počasi darila nakupujem (da ne bom potem hitela), pa faks, služba..itd

Sploh pa zdej nič grešenja, če se želim do 1.1.2007 diete znebituser posted image

clock-img

07.12.2006, 11:54

clock-img

anabanana

pencil-img

933

Ne caffee, ne štrajkamo, samo časa ni za pisat; ful gužva v službi, doma, opravki ... veseli december kaj češuser posted image

Jaz in moj Montignac kar vztrajava;  sicer se zdaj decembra ne mislim sekirat, če se kdaj pa kdaj pregrešim, ampak se probam čim bolj držat. Zaenkrat naj bo cilj držat isto težo do novega letauser posted image . Januarja pa mislim, da grem dobesedno prvo stopnjo špilat. Saj tudi zdaj, ampak recimo, da se "poslužujem" tudi malo druge. Kakšna kilca gre dol, več pa ne. December: poslovna kosila, moj roj dan, božič .... uffff.



_____________________________

krepat ma ne molat

clock-img

07.12.2006, 12:56

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Ne, kakšno štrajkanje neki. Jaz sem samo na montiju 3. stopnja user posted image . Januarja se bom pa spet po glavi tolkla. 

_____________________________

lp

clock-img

07.12.2006, 13:46

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Ne, kakšno štrajkanje neki. Jaz sem samo na montiju 3. stopnja user posted image .



user posted image user posted image user posted image


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem