cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zvezdice...

clock-img

10.12.2007, 22:37

clock-img

Mlada mamica

pencil-img

397

Mene pa zanima(danes sem komaj opazla),kaj pomenijo te zvezdice rumene,ki jih ima vsak pod svojim vzdevkom?Pa vsak jih ima različno število...Hvala!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

clock-img

10.12.2007, 22:43

clock-img

Anonimen

Emm... Ob večju številu objav se zvezdice višajo... Zdaj imaš dve, ko boš presegla mislim, da 500 objav, pa boš imela 3 zvezdice.. user posted image Vsaj mislim tako.. 

clock-img

10.12.2007, 23:21

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Kratko povedano: več čvekaš, večje število imaš in posledično več zvezdic. Razumela?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

11.12.2007, 07:46

clock-img

sončnica24

pencil-img

3564

Tako kot so ti povedale večja klepetulja si več zvezdic boš imela, ne se pa vstrašit sploh če boš veliko čvekala na čvekanju v tri dni, da ti bodo zvezdice tudi pobegnile, ker tam se posti tedensko brišejo in posledično se tudi zvezdice brišejo oz. število objav.

Pa uspešno nabiranje zvezdic ti želim user posted image

clock-img

11.12.2007, 10:43

clock-img

Mlada mamica

pencil-img

397

Kaka finta user posted image !Ja kaj te delajo tiste ko majo 4 zvezdice,če že jaz komaj najdem čas user posted image !user posted image  nič...te pa gremo na lov.....

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

clock-img

11.12.2007, 10:51

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Kratko povedano: več čvekaš, večje število imaš in posledično več zvezdic. Razumela?



Tako je....pa seveda je treba upoštevati od kdaj si prijavljena. Ene so že 3,4 leta in imajo temu posledično več zvedic, saj se v toikih letih sigurno več načveka, kot pa v nekaj mesecih. Logično.


Kaj delamo? Prej sem TV gledala, sedaj pa pač čvekam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem