cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zvezda poletja - 8.3.2007 - 8.dan - Vitaminski

clock-img

08.03.2007, 06:54

clock-img

Teni_

pencil-img

6466

Tako, danes pa spet vitaminčki. Najhujši dan za mene, ampak ga bom premagala. Se bom že nekako zaposlila. Pojma nimam kaj bom jedla, ker grem še v trgovino.

Danes je tudi tehtanje. Meni kaže - 1,7 kg. Nekaj pa je.

< Sporočilo je popravil petka -- 9.3.2007 21:25:31 >

clock-img

08.03.2007, 07:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.03.2007, 07:31

clock-img

tinkav

pencil-img

88

Auroraa,zelo lepo od tebe da si tako pozorna in si vse zapises in nam tako pomagas da vodimo evidenco kako nam gre hujsanje.s tem si me spravila v tako dobro voljo...tudi voljo do hujsanja si mi sam se bol potrdila!!Dobro jutro vsem skupi in zvezdice danes moramo bit mocne!!jaz se nebom vagala,kajti kot sem ze napisala se bom drugi cetrtek.Vsem ostalim pa ki ste shujsale CESTITAM!!!!!!!!tudi jaz si bom danes naredila minestrco in pojedla ogromno sadja.Upam da bomo tako tudi spodbudile Aspirin,da se nam bo pridruzila saj nas je ona pripravila do tega da smo danes skupaj in si tako pomagamo:hvala vsem zvezdicam da mi pomagate

clock-img

08.03.2007, 07:55

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Evo še mene...tehtnica kaže -1,8 user posted image  user posted image  user posted image ...sem kar zadovoljna. Danes pa cel dan sadje...sem se založla z vsem živim. Lepo se imejte in prijetno hujšanje

clock-img

08.03.2007, 08:20

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Pozdravljene zvezdice,

včeraj sem bila poredna in sem za kosilo jedla komplet kosilo (juha, čufti, solata, sladica). Bila sem v šoli in ker nisem nič zajtrkovala, sem bila tako lačna, da sem šla na kosilo. OK, to je mimo, danes pa spet lepo naprej..Tehtnica kaže -1,7 kg, čeprav se ne držim diete tako kot bi morala..si prilagodim, da je lažje in boljše. user posted image

clock-img

08.03.2007, 08:21

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

evo še mene, -1,5 kg, počasi se daleč pride kajne?

danes pa vitaminiuser posted image , no upam da bom preživela...pa še vreme je full zamorjeno...

lep pozdrav

clock-img

08.03.2007, 08:30

clock-img

Lara28

pencil-img

628

Tudi z moje strani pozdrav zvezdice!
Men je kar groza danes. Cel dan na sadju, pa tak dež..... Grrr Bova z malim cel dan zaprta v stanovanju, pa še sama sva, ati ima danes neko delo dodatno in pride šele zvečer.
No upam, da bo šlo. Zdaj sem pojedla porcijo jagod, za kasneje imam pa pripravljeno še eno, pa banane, mango, pomaranče in hruške. Bom si probala čim bolj pestro naredit.
No bomo videli!

clock-img

08.03.2007, 08:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.03.2007, 09:33

clock-img

cincin

pencil-img

100

Pozdravček!
Jaz sem stopila zjutraj na tehtnico in ... - 1,5 kg user posted image .
Moj prehranjevalni dan bo spet mal čuden, ker grem direkt iz službe v šolo, pa bom že skombinirala:
Z: 2 jabki
M: banana
K: verjetno solata
V: ko pridem iz šole zelenjavna juha (sem jo skuhala včeraj)

A mogoče kera ve, če na sadno-zelenjavni dan lahko tudi oreščke, bi mogoče takrat ko imam tako natrpan urnik med službo in šolo poglodala kakšno pest študentske hrane, če se sploh sme. Hvala za pomoč in držmo se.

clock-img

08.03.2007, 09:38

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

tehtnica - -2,5kg (ampak sem 10 dni dlje že na dieti kot ve tko da ne gledat zakaj)
Danes - sadje, sadje, sadje, zelenjava ...etc.
ja jest mam tud zelenjavno juho kuhano, sam pogrejem, tamali pa skuham še en cmok!

Zdej letim na aerobiko, se beremo!

clock-img

08.03.2007, 10:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.03.2007, 10:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.03.2007, 10:24

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

razni oreščki, lešniki, orehi....vse to je dovoljeno. Lahko tudi neolupljene arašide.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

08.03.2007, 10:25

clock-img

cincin

pencil-img

100

O auroraa najlepša hvala, bo najbrž kdaj ob tako natrpanih dnevih prav prišlo za kosilo.
Pa vsem zvezdicam želim lep in prijeten praznik  user posted image .

clock-img

08.03.2007, 10:27

clock-img

simanej

pencil-img

91

Lep pozdrav , danes -2 kg, lep uspeh.

clock-img

08.03.2007, 12:39

clock-img

TAMČI

pencil-img

63

Lep pozdravček vsem skupaj!
Danes je že (šeleuser posted image ) moj 16.dan in tehtnica je pokazala -4,2kguser posted image .
Drugače pa danes jemo sadje, kasneje mogoče zelenjavna juhica.
Sem pa včeraj malo grešilauser posted image , kosilo jedla pred 12h, večerjo pa ob 15h (2 tortici), vmes pa 2 koščka peciva.  Bom pa danes bolj pridna.
Pridne bodite!

clock-img

08.03.2007, 13:04

clock-img

mojca75

pencil-img

1833

user posted image user posted image user posted image  punce za zgubljene kg!

No moja telovadba danes je bila mega, ful energična voditeljica, noro dobra (rock) muska, ZAKON, mam ful energije.

Pečem bučke z paradižnikom v pečici, pa 2 paradajza za kosilo, pol pa še zelenjavna juhica.

pa mango sem si kupila mmmmmnjami.... pa malo rozin bom pojedla!

clock-img

08.03.2007, 13:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.03.2007, 13:25

clock-img

bumerang

pencil-img

3207

Tehtnica kaže - 1,4 kg ampak bo verjetno še kaka deka manj, ker nisem šla pred tehtanjem na wc.
Pravkar si pripravljam pečena polnjena jabolka, potem pa popoldan že dva do trikrat sadje, odvisno od lakote.

Ja, jaz še manjkam. user posted image  

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

clock-img

08.03.2007, 17:33

clock-img

bonika

pencil-img

142

jaz sem pa čist slabe volje, kajti tehtnica mi ne kaže nič manj kot pred enim tednom, pa se držim diete!user posted image
pridna bom še naprej, pa upam, da mi naslednji teden kaj manj pokaže.

danes sem za zajtrk jedla zmiksano sadje, za kosilo melancane na žaru+solata, vmes eno banano, za večerjo pa bom solato

ČESTITAMuser posted image vsem, kim so vam že šle kilce dol, pa upam da se tud pri men kaj premakne!

clock-img

08.03.2007, 18:28

clock-img

Sergia

pencil-img

115

No, meni pa je tahtnica pokazala 2,5 kg manj....juhuhu.....punce ne obupat, gremo naprej!!!!!

clock-img

08.03.2007, 22:19

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.03.2007, 22:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem