cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Znorela bom!!!!!!

clock-img

06.04.2006, 12:46

clock-img

Marina_

pencil-img

1195

Ta smotana in še enkrat smotana Muser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa to kar lije iz mene no. In to že en teden.Prva dva dni sem mislila da bom kar "HIN"user posted image user posted image Bolelo tak da je joj.Zdaj pa se noče umirit.Zdaj dva dni nimam ponoči nič popoldne pa se spet vlije.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa so rekli da so po porodu bolj blage pa nevem kaj še vse.Hudiča so ja-pri meni ne.....jezna sem ko user posted image
Pa kako je bilo lepo ko je ni bilo.Če bi lahko bi po mojem takoj še enkrat zanosla-ampak eno leto ne smemuser posted image user posted image user posted image
Bo že ....

< Sporočilo je popravil Frizerka -- 6.4.2006 12:50:07 >


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

clock-img

06.04.2006, 13:14

clock-img

Moa

pencil-img

47

Zaradi tega pa res ze ne bos znorela...user posted image

Saj se bo umirila.. verjemi da bo.. Verjetno hormoni se vedno malce divjajo.. porocaj pri naslednji Muser posted image
Srecno! M

clock-img

06.04.2006, 13:20

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

te cist razumem.... jaz jo imam ze tri mesece po 14 dni...

_____________________________

Mami, pika moja!

clock-img

06.04.2006, 13:35

clock-img

PiaM

pencil-img

1722

Uboga reva, ti nič ne zavidam. Vzami kakšno protibolečinsko tableto, glede na to da ne dojiš! Upam, da čimprej mine!

clock-img

06.04.2006, 14:14

clock-img

muha1

pencil-img

666

Jaz sem bila na istem kar štiri mesece, potem pa se je vse skupaj lepo uravnalo. Ne preostane ti druga, kot da stisneš zobe in potrpiš! Vse enkrat mine!

clock-img

06.04.2006, 14:44

clock-img

mujcek

pencil-img

931

Tudi jaz sem imela čisto zmešano; spet močno, potem npr. 2 dni nič in potem je spet samo lilo... To je prenehalo, ko sem začela jemat kont. tabletke. Če ne dojiš potem jih verjetno lahko tudi ti jemlješ, glede na to, da eno leto ne smeš zanositi???user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem