cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zmrzovanje mleka

clock-img

17.11.2006, 10:15

clock-img

GoYa

pencil-img

2388

Ali lahko zamrznem mleko, ki ga imam v hladilniku že 36 ur in ga nismo porabili?
Srce me boli, če ga bom morala zavreči. Sem mislila, da ga bo včeraj pojedla, pa ni rabila.

clock-img

17.11.2006, 11:10

clock-img

Pikapolonica

pencil-img

653

Kolikor jaz vem, ga lahko hraniš 24 ur... Pa, če jaz pomislim dve leti nazaj, ko sem si tri mesece mleko črpala - če je bil v hladilniku več kot en dan, se je itak skisal, ko sem ga pogrela v mikrovalovni. Tko da mislim, da ni več v redu za zamrznit.

Te pa razumem, kaj čutiš, ko ga zlivaš stran. Sem bila na istem takrat... Doler si nisem s črpanjem toliko mleka naredila, da ga je bilo še preveč in potem ni nič več srček bolel, ko smo ga zlivali v odtok.

Pozdravček, Pikapolonica user posted image

clock-img

17.11.2006, 11:17

clock-img

najina pikica*

pencil-img

993

mislm,da ni faj...mleko imaš lahko v hladilniku 24-48 ur,če ga hočeš dat zmrznit,ga naj bi dala takoj,ko si ga načrpaš....zmrznen je lahko do 6mes

clock-img

18.11.2006, 09:39

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

mleko imaš lahko v hladilniku do 48 ur, samo ne smeš ga imeti na vratah hladilnika. To sem prebrala na Avent navodilih.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem