cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zmanjkalo mleka

clock-img

22.08.2009, 17:42

clock-img

Lyla

pencil-img

161

Do zdaj sem ves čas na polno dojila a sedaj ni več mleka. Naš škratek je star skoraj 8 mesecev in noče sprejeti nobenega nadomestka. Kupila sem novalac pa aptamil a nobenega noče. Povleče par krat in ko dobi okus preneha in sploh noče več.
Prosim povejte mi tistke ki imate podobne izkušnje koliko časa bo še zavračal in ali bo sploh sprejel AM user posted image Skrbi me ker bi moral imeti tri mlečne obroke. Poznate kekšne zvijače kako bi ga prenesla okrog?

clock-img

22.08.2009, 21:05

clock-img

smej

pencil-img

256

Meni je pil samo Milumil, ker je bolj sladek.Ostalih ni niti povohal.

clock-img

22.08.2009, 21:08

clock-img

Lidy

pencil-img

271

Pri starejšemu smo imeli enak problem, pil je potem samo 2/3 mleka (navadnega) z 1/3 vode. Ni bilo nič narobe.

clock-img

22.08.2009, 21:09

clock-img

scorpiogirl

pencil-img

1096

pa saj mlečni obrok je tudi jogurt, skutka, mlečne kašice ... če ne mara pit mleka, pa tudi brez tega lahko lepo zaspi (naš recimo je moral imet flašo, da je zaspal, tako da to ne bi prišlo v poštev), lahko lepo skombiniraš, da ima tri mlečne obroke, ne pije pa mleka user posted image

če res želiš, da pije AM, ti pa ne preostane drugega kot sprobavanje različnih vrst (pa upam, da kmalu odkriješ, kateri mu paše, ker to ni lih poceni špas) user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

clock-img

22.08.2009, 21:50

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.08.2009, 21:51

clock-img

anika87

pencil-img

767

Pa probaj še Babylove, maš tudi tukaj odprto temo in punce so ga nahvalile. Imam ga tudi jaz, ampak ne morem primerjat, ker pač polno dojim, Nejc pa je komaj 2 meseca star. Spil ga je, ko se morala na začetku dodat. Je pa tudi cenovno ugoden. Aja- iz DM je. 

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

clock-img

23.08.2009, 14:56

clock-img

Lyla

pencil-img

161

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

pa saj mlečni obrok je tudi jogurt, skutka, mlečne kašice ..



Hvala za pomoč! Sem mu tud že včeraj dala skutko namesto mleka. Bomo pa tako šli naprej ... brez mleka. Vseeno bom še sprobala od Babylove in upam da mu bo všeč ker res to ni tako poceni user posted image


clock-img

23.08.2009, 15:04

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lyla

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

pa saj mlečni obrok je tudi jogurt, skutka, mlečne kašice ..



Hvala za pomoč! Sem mu tud že včeraj dala skutko namesto mleka. Bomo pa tako šli naprej ... brez mleka. Vseeno bom še sprobala od Babylove in upam da mu bo všeč ker res to ni tako poceni user posted image





jaz mu dajem zvečer milupino riževo kašico kr na flaško - pač malo bol razredčim, da teče, AM pa tud ne mara

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem