cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zmanjkalo mleka?

clock-img

19.01.2006, 12:26

clock-img

Anonimen1

pencil-img

18

Malčka dojim od rojstva, bolj ali manj uspešno. Zadnje dni pa opažam, da nič več ne vleče, ampak bolj grizlja bradavici. To me boli, zato ne dovolim. Prej bi znorel, zdaj dudo sprejme v tem primeru in lepo zaspi.
Mleko še brizgne, če ga stitnem iz dojke. Moram zdaj uvesti stekleničko?user posted image  

clock-img

19.01.2006, 12:32

clock-img

erika

pencil-img

227

Če hočeš še dojit, poskusi s sezamom. Smo veliko gpvprile o tem na RR.

Lp

clock-img

19.01.2006, 12:33

clock-img

erika

pencil-img

227

- govorile-

clock-img

19.01.2006, 12:44

clock-img

trojči

pencil-img

462

Nič več ne vleče, le grizlja. A mu med grizljanjem teče v usta? Če imaš veliko mleka, se mi zdi možno, da mal vgrizne in že je mleko zunaj.

Če imaš dovolj mleka, zakaj bi dodajala? Se bojiš, da mu tvoje mleko ni dobro, da ne je? Če imaš čas, poglej nazaj po forumu, kjer so na več mestih opisani znaki, po katerih se da ugotoviti, če je otrok lačen.

clock-img

19.01.2006, 12:54

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Tukaj je še enlink kjer sem jst našla ene par odgovorv zase, mogoče bo pomagalo tudi tebiuser posted image

http://med.over.net/phorum/list.php?f=94

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

19.01.2006, 13:28

clock-img

Anonimen1

pencil-img

18

Otrok bo star leto in pol. Dojenje ni več 'življenjsko' pomembno. Je možno, da se sam odstavlja, čeprav je bil prej navdušen 'dojenček' = se je rad velikokrat dojil, največ pa ponočiuser posted image ?

clock-img

19.01.2006, 13:34

clock-img

erika

pencil-img

227

Ja, pri teh letih-mesecih, mu verjetno že daš kaj mleka in kakšen jogurt, ali ne. Tvoje mleko oz. dotik je samo še za "cartanje".

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem