cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zmagovalke

clock-img

16.11.2007, 10:01

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Javite se punce ki ste shujašale za 10, 20, 30 kg ali večuser posted image  če vam je ratalo. Napišite zakaj ste se odločile za dieto, kao ste hujšale, kako dolgo, dajte kak nasvet, pa dobrodošle so slikce!!!!!!!!!

Da vas vidimo zmagovalkeuser posted image

clock-img

16.11.2007, 10:06

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Prejšnji teden sem zaključila 90-dnevno ločevalno in sem shujšala za 15 kilogramovuser posted image . Za to sem se odločila, ker se je moja teža začela nevarno bližati tisti na koncu nosečnosti in sem si rekla, dovolj, črta ... 
Sem goljufala vsaj enkrat na teden, sadnih dni pa sem se držala. Sedaj sem na naslednjih 90 dneh in ločujem pri vsakem obroku (no malo tudi pogoljufam, tako za dušouser posted image ), do 12 jem sadje. Zaenkrat se držim. Upam da izgubim še kakšno kilco.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

16.11.2007, 10:08

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

lukecuser posted image user posted image user posted image

in kako se počutiš-verjetno fenomenalno kaj. Kaj pa konfekcija se ti je zmanjšala? kej opaziš največjo razliko na sebi?

clock-img

16.11.2007, 10:20

clock-img

Janya

pencil-img

547

Jaz sem shujšala v štirih mesecih 12 kg, nisem pa imela nobene prav posebne diete ala 90dnevna ali kaj podobnega.
Prav smešno pa sem začela hujšat. Male so odkrile tehtnico in se jim je fino zdelo kako številke migajo user posted image , pa so me nahecale da sem mogla tudi sama stopit gor user posted image , česar sem se prej izogibala. In me je skoraj na rit vrglo: 69 kg.
Pa sem si rekla dost je, pa sem začela manj jest. Večerja ob 6 zvečer potem pa nobenih grickalic, do dvanajstih ne jem nič samo veliko pijem 1,5 litra sigurno, popolnoma sem se odpovedala sladkarijam, jedla sem pa veliko zelenjeve in sadja.Nikoli nisem bila lačna, ker sem se vedno najedla solat raznoraznih.
Tako da sem prišla iz konfekcijske številke 40 na 36 in občutek je fenomenalen. user posted image  user posted image

clock-img

16.11.2007, 10:29

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Počutim se super, si pa želim še malo v minus. Konfekcija je šla dol za dve dobri številkiuser posted image . Našla sem stare kavbojke iz gimnazije in jih lahko oblečem, sicer na tesno, ampak jih zapnem.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

16.11.2007, 10:42

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

IZVIRNO SPOROČILO: Janya

Jaz sem shujšala v štirih mesecih 12 kg, nisem pa imela nobene prav posebne diete ala 90dnevna ali kaj podobnega.
Prav smešno pa sem začela hujšat. Male so odkrile tehtnico in se jim je fino zdelo kako številke migajo user posted image , pa so me nahecale da sem mogla tudi sama stopit gor user posted image , česar sem se prej izogibala. In me je skoraj na rit vrglo: 69 kg.
Pa sem si rekla dost je, pa sem začela manj jest. Večerja ob 6 zvečer potem pa nobenih grickalic, do dvanajstih ne jem nič samo veliko pijem 1,5 litra sigurno, popolnoma sem se odpovedala sladkarijam, jedla sem pa veliko zelenjeve in sadja.Nikoli nisem bila lačna, ker sem se vedno najedla solat raznoraznih.
Tako da sem prišla iz konfekcijske številke 40 na 36 in občutek je fenomenalen. user posted image  user posted image



user posted image user posted image  tudi tebi

clock-img

24.11.2007, 19:50

clock-img

eva1

pencil-img

4835

zaenkrat je šlo dol 16 kg-v 2.5 mesecih, ampak jim imam še vedno veliko preveč...ubistvu pa sem se po 1000x predelanih dietah(ločevalna...) ki ne samo povrnile vse kg, ampak sem se po njih še več zredila odločila za tisto-zdravo življenje-ubistvu sem se odločila in se priključila skupini ki hujšamo pod zdravnikovim nadzorom! meni je super, lahko vse ješ, ni potrebno neke posebne diete, kosila kuham za vse isto...vso hrano sem omejila-količinsko, sladkarije si dovolim 1x na teden(recimo nekaj malega), večerje res lahke do 19h, 4-5x na teden  hodim po 1h(hitra hoja)+trebušnjaki(čeprav sem sedajle čist zabluzila zanjih 14 dni, ker sem imela tamalo bolno), ampak morm spet začet, ker prav pogrešam! No ja cilj je do poletja izgubiti še 20 kg! Upam,da mi bo uspelo in da bom kg potem obdržala!
pe čestitke vsem ostalim za izgubljenje kguser posted image user posted image user posted image

clock-img

24.11.2007, 21:39

clock-img

MID

pencil-img

493

Punce,kaj naj rečem-vsa čast vamuser posted image .Upam,da bo tudi mene enkrat zadela ena"strela" in da bom začela tudi sama bitko z mojimi kilogrami!

clock-img

24.11.2007, 21:50

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Enkrat cca 30, drugič cca 20 kg. 

clock-img

25.11.2007, 12:11

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Pred cca 6-imi leti shujšala cca 27 kg v enem letu (sistem manj žri, pa velikooooooo telovadbe + na splošno spremenila način življenja); drugič pa letos in sicer za cca 14 kg-jev (po porodu); sedaj imam med 59 in 60 kg-jev, sem si rekla da čez 60 ne smem user posted image in zaenkrat mi kar uspeva, ampak FULL pazim kaj in koliko jem ter veliko telovadim in se gibam. Kaj bo ko začnem po novem letu spet v službo hodit, pa raje ne pomislim.

Niti pod razno si ne dovolim več, da bi bila debela, ker vem, da bi bila totalno nesrečna in ker vem, kako fino je, ko se človek dobro počuti v svoji koži. user posted image

clock-img

25.11.2007, 15:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.11.2007, 17:07

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

IZVIRNO SPOROČILO: morrak

Vsem čestitke, še posebej pa tebi Ženkica user posted image user posted image user posted image , mislim, da si zaslužiš res velik aplaus. Od kje ti moč?Sem v albumu pogledala in prav dobro zgledaš, e morem verjeti, da si kdaj imela toooliko kg več.  Jaz ne vem, kako naj si vbijem v glavo, da moram nehati in shujšti. 



Jaz sem se enostavno ZARES ODLOČILA čez noč - brez posebnega razloga; kot pravjo, naredi en KLIK v glavi in to je to.  Res je tudi, da sem bila pred tem prava lenoba, nič nisem telovadla, ni se mi dalo peš niti metra, samo jedla bi.Še vedno full rada jem, ampak se ne počutim dobro če nisem malce  bolj fizično aktivna, s  čemer uspem obdržat tudi postavo in  na splošno dobro počutje.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem