cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zelena solata in dojenje?

clock-img

03.01.2006, 11:52

clock-img

Pikica76

pencil-img

290

Pozdravljene!

Zanima me kakšne izkušnje ste imele z zeleno solato in paradižnikom v času dojenja? Ali so vaše tamale kaj krči dajali? Jaz si jo po 2 mesecih še ne upam jest bi pa poskusila malo bolj zdravo jesti, da bi zgubila kakšno kilco.

clock-img

03.01.2006, 12:04

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Jaz sem jedla tako zeleno solato kot paradižnik - seveda surovo (brez kisa, olja in začimb). Zeleno solato še vedno jem nenarejeno, tako da me imajo vsi domači za "zajca".

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

03.01.2006, 12:22

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Jaz jo nisem jedla cel čas dojenja edino zeleno papriko posoljeno. Moja kolegica pa jo je jedla že v bolnici. Tako da poskusi in boš videla če tamalo ali tamalega kaj zvija in potem boš vedela. Paradižnik pa je zelo alergen, tako da ti ga ne bi priporočala, vsaj nekaj časa še ne.

clock-img

03.01.2006, 13:19

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jedla sem oboje, začinjeno, že od začetka. Mali ni nikoli imel krčev. Pravzaprav sem jedla že od začetka čisto vse.

clock-img

03.01.2006, 13:21

clock-img

SIJA

pencil-img

137

eNAKO

clock-img

03.01.2006, 14:04

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem tudi od začetka vse jedla, pa ni imela nobenih krčev. Je pa res, da sem isti "zajec" kot Katrin user posted image

clock-img

03.01.2006, 15:45

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz sem jedla samo solato, ne kisano, do 5. meseca. Sedaj po 7. mesecu, pa tu in tam že jem tudi paradižnik in seveda kisano solato.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem