cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zelen beli tok

clock-img

10.07.2007, 12:44

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Sem tri mesece po porodu in imam zelen beli tok. Nobenih bolečin in problemov. A mislite, da moram iti vseeno h ginekologu??

clock-img

10.07.2007, 13:19

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Zelen? user posted image

Jaz bi poklicala G.

clock-img

10.07.2007, 13:21

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Si fasala vnetje-glivice.Uporabi jogurt,če ne bo pomagal,pa canesten

clock-img

10.07.2007, 14:18

clock-img

Freycha

pencil-img

8389

jaz se ne bi z nekimi jogurti zafrkavala, čeprav čisto verjamem, da pomagajo - po tem, ko ti ginekolog potrdi, da so gljivice.

Torej ja, v vsakem primeru bi poklicala G.

clock-img

17.07.2007, 14:43

clock-img

* Tofsi *

pencil-img

29

Najbrž je vnetje. Canesten krema in canesten svečke naj bi pomagale ob srbečici in pekoči bolečini delno pomaga tudi pri belem toku. Tako da lahko poskusiš s tem, če ne pa pojdi do G. Če nimaš bolečin, mislim da ni hujšega.


_____________________________

Živi in pusti živeti!

clock-img

23.07.2007, 17:07

clock-img

emina83

pencil-img

428

tudi jaz sem imela zelen beli tok. pa če te še srbi pa peče zraven so to glivice. jaz sem uporabljala canesten kremo in vaginalne borex globule (svečke) pa se je poboljšalo po pribl.  enem tednu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem