cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zdravila in dojenje

clock-img

13.11.2010, 11:47

clock-img

alesha

pencil-img

121

Imam 6-mesečno dojenčico, ki se še doji. Jaz pa sem trenutno zbolela (boli me glava, kašljam zelo sočno, smrkam), počutim se kot bi me povozil vlak. Najverjetneje sem pokasirala od starejše in mlajše, ki ves čas kašljata in smrkata. Ali katera ve, katera zdravila bi lahko vzela, da bi ta postopek zdravljenja bil čim krajši. Če grem v lekarno mi vedno rečejo, da ne morem ničesar vzeti, pa me zanima, če katera ve zakaj ne... in če res ničesar. Ker potem se te prehladi in viroze vlečejo v nedogled in seveda to tudi ni dobro za mojo dojenčico, niti starejšo hčero.

Hvala za pomoč!


_____________________________

Najina lubica LUNA - 28.05.2007
...in še ena lubica PIKA STELA - 2.5.2010

clock-img

13.11.2010, 13:42

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

lekadol lahko vzameš

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

13.11.2010, 13:47

clock-img

SMT3

pencil-img

632

Cajtej se z lekadoli,čajčki,limono,medom,.....user posted image

clock-img

13.11.2010, 14:10

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Lekadol lahko.

clock-img

13.11.2010, 16:30

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Ali katera ve, katera zdravila bi lahko vzela, da bi ta postopek zdravljenja bil čim krajši.



Lekadol ali Aspirin lahko komot vzameš, tudi z Operilom si lahko mirne duše odmašiš nos.
Ampak zato ne boš nič prej zdrava - le bolezen boš lažje prenašala.

clock-img

13.11.2010, 16:44

clock-img

gaya24

pencil-img

944

Aspirin ne smeš vzet če dojiš. Od septolet za grlo lahko vzameš islamint

clock-img

20.11.2010, 17:52

clock-img

pupika

pencil-img

2132

Pa daleron 500mg lahko vzameš, meni so jih dali v bolnici ko sem dojila po operaciji.

clock-img

20.11.2010, 18:07

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Večina zdravil je združljiva z dojenjem, če le zdravljenje ni predolgotrajno. Opreznost velja le pri jemanju aspirinov, ki ima lahko učinek na dojenčka (res zelo redka komplikacija, a možna).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem