cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zdrav način prehranjevanja

clock-img

12.08.2007, 14:27

clock-img

sand

pencil-img

105

Pozdravljene,
glede na ves izbor diet opažam, da je ločevalna dieta najpopularnejša na forumu, vedeti pa morate, da gre kljub temu le za dieto in ne za način prehranjevanja oz. način življenja, ki ga s tem posledično spremeniš. Res, da nekaterim uspe izgubiti kilograme, večina pa jih hitro spet pridobi. Telo potrebuje hrano in to 5 krat na dan manjše obroke, s tem pripraviš lasten metabolizem, da aktivno sodeluje pri presnovi. Tako ogljikovi hidrati kot tudi beljakovine morajo biti enakomerno razporejene skozi cel dan, OH bolj dopoldan in beljakovine popoldan, ko se prebava že upočasnjuje. S tem ohraniš energijo, presnova dela in počasi si preobljikuješ telo. Eden izmed zares dobrih načinov za to, je program herbalife, kjer se naučiš jesti, si sit in izgubiš kilograme. To je pot, ki vodi v način prehranjevanja, ki postane del tebe. Moje osebne izkušnje in zares deluje.
Pozdrav vsem

< Sporočilo je popravil petka -- 16.8.2007 11:28:53 >

clock-img

12.08.2007, 20:55

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Kje pa lahko izvem kaj več o tem programu?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

12.08.2007, 22:18

clock-img

moci

pencil-img

5572

mene tudi to zanima. ali gre mogoče za kakšno drago zadevouser posted image

clock-img

13.08.2007, 06:36

clock-img

sand

pencil-img

105

Živjo,
lahko vama napišem in razložim, pošljita mi zasebno sporočilo,
pozdravček 

clock-img

13.08.2007, 07:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.08.2007, 15:44

clock-img

sand

pencil-img

105

Živjo,
če te zares zanima mi vseeno napiši zasebno sporočilo, ker nočem delat nobene reklame za karkoli, gre samo za boljši in definitivno uspešnejši način prehranjevanja. Diete so nekaj kar si naše telo ne želi, to si ustvarimo v glavi in potem se telo brani, spremenit je treba način prehranjevanja. 90 dnevna dieta predpiše, npr.da je v čet. sadni dan, tebi pa to ne paše, imela si naporen dan in od sadja ne boš sita, zato boš naslednji dan morda nehote ali pa čez 3 dni pojedla več, ker bo telo shranjevalo za hude čase. Vsak dan moraš dobiti dovolj vsega, da boš zapolnila celice s hranili, ki jih telo potrebuje. Če si za napiši sporočilo.
Pozdravček

clock-img

13.08.2007, 15:48

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Na temo Herbalife-a je bilo tudi tu že kar nekja napisanega, pa je bilo vedno vse podkrepljeno s prodajo. Tudi v tvojem primeru je tako, ali se motim? Ker reklama na tak način tu ni dovoljena. 

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

13.08.2007, 15:54

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Pa cmoookec... ti nc ne razumes... user posted image  Ona samo vzpodbuja k boljsi in bolj zdravi prehrani.user posted image  Ampak samo ce hoces, ji lahko pises privat.user posted image

clock-img

13.08.2007, 16:04

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pa res, sem spregledala. Ja na privat je treba po informacije. user posted image

Zakaj pa potem ne morem kar tukaj zvedet o prednostih? A sem še kaj spregledala?


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

13.08.2007, 16:07

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Zakaj pa potem ne morem kar tukaj zvedet o prednostih? A sem še kaj spregledala?



Zato ker potem bo pa ze prodajanje... user posted image

clock-img

13.08.2007, 22:00

clock-img

sand

pencil-img

105

Živjo,
definitivno vam tega nisem napisala zaradi prodaje, ampak zato,ker berem kako nekatere trpite pri dietah. Sicer pa, slovenci smo takoj nagnjeni k negativi, zato kar hujšajte po svojem starem receptu in se opravičujem, ker sem posegla tja kamor mogoče ne bi smela. Moj predlog je zgolj, za nekatere boljša varianta k načinu prehranjevanja. Sicer pa vas ločevalna dieta prav tako sili v nekaj kar vam oz. vašemu telesu ni najbližje, pa psihično ste pod stresom, ker morate v četrtek imet sadni dan. Meni se zdi to hujše, kot le predlog. Pa vendarle, ljudje smo si različni. Še enkrat se opravičujem,če sem katero s tem zmotila.
Pozdrav vsem  

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem