cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zbrisane slike iz digitalca!

clock-img

14.09.2006, 18:02

clock-img

Anonimen

Zdravo, se vam je že kdaj zgodilo, da ste pomotoma izbrisali vse slike iz digitalca? to ni več problem, imam rešitev za vas.Spodnji link je  program, ki vam vrne izbrisane slike, pa veselo na delo.

http://www.recovermyphotos.com/

 

clock-img

14.09.2006, 20:40

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Kaj pa izbrisane slike iz računalnika?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

14.09.2006, 21:40

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

Po moje so v košu!? user posted image   Računalniškem , seveda. Vsaj jaz sem zadnjič našla tam neke izbrisane mape, na katere sem že pozabila.
Ampak jaz sem totaln računalniški analfabet, tako da z rezervo, ne?user posted image

_____________________________

ROŽICA

clock-img

14.09.2006, 21:49

clock-img

ares

pencil-img

10

maš prou ja:)

najprej grejo v koš, tam jih valjda lohk obnoviš,
če si jih pa tut tm zbrisala se jih pa še zmer s kakšnim programom da nazaj  dobit.
se mi zdi da sem jst enkrat uporabljal active undelete

clock-img

15.09.2006, 00:08

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Tud v košu jih ni.
Je imel moj prste vmes, ker je vse zbrisal in na novo naložil, slike pa pozabil skopirat na CD. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

15.09.2006, 10:54

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Na novo naložil kot formatiral računalo? Potem bo dokaj težka tale.

clock-img

15.09.2006, 15:18

clock-img

MH0

pencil-img

118

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Na novo naložil kot formatiral računalo? Potem bo dokaj težka tale.



Ja nekje med nemogoče in zelo drago.

clock-img

16.09.2006, 17:16

clock-img

ales*

pencil-img

130

tudi ko je disk formatiran, so zapisi datotek se vedno na disku in jih je mozno dobiti nazaj z razlicnimi programi. seveda obsataja vec programov za to, nekateri so brezplacni, nekateri placljivi. in tudi tu velja, da so nekateri boljsi, nekateri slabsi. od tega je tudi odvisno koliko datotek boste uspeli resiti. kasneje bom dodal se nekaj linkov do brezplacnih programov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem