cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zatekanje

clock-img

29.12.2005, 12:39

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Pozdravljene, sem novopečena mamica, pa mam eno vprašanje...

Med nosečnostjo nisem imela nobenih problemov razen pomankanje železa, pa tudi to ni bilo kritično.

Pred štirimi dnevi sem rodila in od včeraj naprej mi kar precej zatekajo noge v gležnjih. A je imela ali ima mogoče katera podoben problem? Zakaj pride do tega in kaj narediti?

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

29.12.2005, 14:59

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Verjetno je od kakih hormonov in bo kmalu minilouser posted image . Poskusi čimveč piti, to svetujejo pri zatekanju med nosečnostjo. Sem opazila zdnjič, da si bila v obraz malo zatečena, ampak se mi je zdelo, da je to normalno od napora pri porodu (jaz sem bila  tudi malo zabuhla v obraz, noge mi pa niso otekale).

clock-img

29.12.2005, 16:08

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Jaz tudi med nosečnostjo nisem skoraj nikoli imela zateklih nog, razen mogoče malo zadnji teden, če sem bila cel dan na nogah. Ampak to res malo. Po porodu se pa spomnim, ko sva bili z Nejo na Pediatrični, mi je mož prinesel natikače in jih nisem mogla obuti. Premajhni. user posted image  Tako, da mi je šel kupit eno št. večje. Ko pa jih danes obujem, pa kar plavam notri. Tako, da bo samo po sebi minilo.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

clock-img

29.12.2005, 18:33

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

O.K. bom pila več vode in čakala, da mineuser posted image
Samo, da ni kaka hujša zadeva.

Hvala obemauser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

clock-img

29.12.2005, 20:54

clock-img

Pia67

pencil-img

1098

Živjo!

Imela sem enako težavo. med nosečnostjo nikoli zatečena, 2 dni po porodu pa so gležnji kar kipeli. Opazila sem, da so mi zatekli kadar sem sedela. Ponoči sem si dvignila noge, zjutraj so gležnji bili videti normalni. Čez dan, ko sem se ukvarjala z malčico, sede dojila, pa zopet po starem. Težava je minila 10 dni po porodu, ko sem začela okol hodit, pa sprehodi. Noge so bile zopet normalne. Brez skrbi vse bo OK. Ko sem ginekologu omenila težavo pred odpustom iz porodnišnice je samo rekel- hormoni user posted image

Drugače pa, čestitam !!!!

Pia

clock-img

31.12.2005, 16:23

clock-img

tinkamiška

pencil-img

6099

Pia, hvala tudi tebi. Danes je že dosti bolje, res veliko več pijem in kadar le lahko dam noge v luftuser posted image

Lp,
Tinka 

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem