cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zaprtje po CR

clock-img

20.07.2008, 17:38

clock-img

NinKa

pencil-img

946

Sedaj, ko sem že kak teden doma - od poroda s CR je sedaj 16 dni - in sem že po počutju skoraj čist ok. Pomeni, da sem že kar aktivna, sem opazila, da me muči zaprtje.

Kaj ste naredili proti tej nadlogi? Kakšna zdravila, ki nimajo pretirano veliko stranskih učinkov? Ali kakšen nasvet od babic?

clock-img

20.07.2008, 18:09

clock-img

Anonimen

ojla...tudi jaz sem imela cr pa sem bila samo par dni zaprta,pa mi je pomagal donat,brez mehurčkov,če dojiš!!! prej ga pretresi in pusti na zraku kar nekaj časa,tko da je malo že sparjen,pa mi je super pomagal...upam da bo tebi tudi,probaj!...pa upam da se kmalu rešiš zaprtosti pa čimprejšnje okrevanje po cr ti želim...lp

clock-img

20.07.2008, 18:26

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

živijo! Meni vedno pri zaprtju pomaga laneno seme. Sicer je ogabno, ampak zmešam eno žličko zraven k kosmičem, pa se ga ne čuti. Drugače po CR nisem imela problemov s prebavo. Sedaj je pa prebava na starih tirnicah - počasna, kot vedno user posted image

clock-img

21.07.2008, 09:07

clock-img

monib2

pencil-img

6

v lekarni si kupi mucofalk.to je čisto naravno.. popiješ pred jedjo...a te lahko prosim da mi poveš ali si imela vnaprej zmenjen carski rez in kako je potekalo... mene čaka čez pet tednov..

clock-img

21.07.2008, 09:51

clock-img

NinKa

pencil-img

946

Včeraj pa danes sem probala to z Donatom in je pomagalo. Upam, da se bo uneslo, ker po samem CR v P nisem imela nobenih problemov ....sedaj pa kar naekrat.

Monib nisem imela vnaprej vnaprej napovedanega CR. Je bil urgenten, da so mi rešili user posted image .

clock-img

21.07.2008, 11:54

clock-img

lana8

pencil-img

59

ojla...tudi jaz sem bila samo par dni zaprta,pa mi je pomagal donat,brez mehurčkov,če dojiš!!! prej ga pretresi in pusti na zraku kar nekaj časa,tko da je malo že sparjen,pa mi je super pomagal...upam da bo tebi tudi,probaj!...


se strinjam, tudi pri meni je samo to pomagalo. Upam, da bo tebi tudi. lp

clock-img

22.07.2008, 12:53

clock-img

miška81

pencil-img

27

Tudi jaz sem imela CR, pa mi je pomagal LCA jogurt proti zaprtju... Zjutraj pojej samo jogurt, pa mogoče si vmešaj v njega še zdrobljena lanena semena... Meni je to ful pomagalo...

clock-img

22.07.2008, 12:54

clock-img

miška81

pencil-img

27

Aja, pa veliko pij...

clock-img

30.07.2008, 12:56

clock-img

majamija

pencil-img

20

Jaz sem bila zaprta le 3 dni!
Drugače pa zjutraj pojem zajtrk in si privoščim kavico, potem pa takoj na školjko!user posted image
Mene kavica požene!
Saj bo!
Lp

monib2
Jaz sem imela drugi carski v naprej zmenjen!
Kaj te zanima?
Natašauser posted image

_____________________________

...otrok je največje bogastvo!...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem