cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zaprtje in hemeroidi

clock-img

31.05.2007, 12:15

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Je že dva meseca odkar imamo novegauser posted image v naši družini. Mene pa muči zaprtje in hemeroidi. Res ne jem surovega sadja in solat zaradi krčev, ampak povejte mi kaj bi še pomagalo. Spijem ogromno bebi sladkanega čaja in če imam srečo grem vsake 2 dni na blato, ampak potem takoj dobim ven hemeroide, kar pa boli kot user posted image . Tako da me je prav strah iti kakat, ker potem ne morem sedet, ne nič.
S čim si naj uredim prebavo, mogoče veste ve. Na pomoč.

clock-img

31.05.2007, 12:41

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Jaz sem tudi počakala s surovim sadjem do dveh mesecev. Po tem obdobju pa sem počasi začela vse jesti. Banane pa sem jedla že od vsega začetka. Pomaga sicer donat, vendar ima lahko vpliv tudi na user posted image , v manjših količinah se mi zdi, da ne bi smelo biti problemov. Drugače pa baje pomagajo namočene suhe češplje (čez noč).

clock-img

31.05.2007, 15:51

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Mogoče bi ti pomagal kakšen jabolčno-slivov kompot. Meni je to kar pomagalo.

clock-img

31.05.2007, 21:17

clock-img

mojčca

pencil-img

2260

Poskusi z donatom (nalij v kozarec in pusti čez noč), zjutraj pa ga pogrej in spij na tešče. Če pa to ne pomaga pa poskusi še lanena semena (najboljše da jih daš v jogurt).



_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

clock-img

01.06.2007, 16:56

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

Meni je najbolj pomagala krema modolex dobiš jo brez recepta pa tudo svečke iz margarine pomagajo. pa seveda ogromne količine tekočine

clock-img

01.06.2007, 21:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

04.06.2007, 15:11

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Punce hvala. Bom poskusila s svečkami iz margarine, pa tudi v lekarni sem si kupila sirup isolex mami, ki je za nosečnice in doječe matere. Za hemeroide pa uporabljam kremo hadaensa iz Avstrije, ki mi pomaga, samo ko grem na blato pa je spetuser posted image . No sej bo enkrat bom že prišla na star tir.

clock-img

04.06.2007, 16:02

clock-img

Gio

pencil-img

182

ojla
meni zelo pomaga novi slivov sok od fructala-Natura. Pospeši prebavo in mehča blato in je res super. Spijem ga na tešče par požirkov in še zvečer pred spanjem. Hude težave sem imela 3 mesece, zsaj pa se s tem sokom umirjajo!! Držim pesti


_____________________________

Ela kako dela ura? ''ka-ka-ka-ka''
Kaj pa ti narediš v plenico? ''kak''
Kaj pa pije mama zjutraj? ''kaka''

clock-img

05.06.2007, 13:11

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.06.2007, 22:17

clock-img

julij11

pencil-img

2

Za hemeroide pomaga led na riti, velikokrat ponoviti da ti rit skoraj zmrzne, ampak se splača probat.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem