cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zamrznjevanje mleka

clock-img

10.10.2007, 23:46

clock-img

bušika

pencil-img

10

Mene pa zanima kako je z zamrznjevanjem meterinega mleka??

Kot vem obstajajo neke vrečkice, al še kaj mogoče??

Zdaj trenutno nimam nič od tega nabavljenega, pa mam čist polne....in me zanima v kaj bi lahko sedaj dala in zamrznila???

clock-img

11.10.2007, 00:24

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem imela tiste vrečke. Lahko ga pa daš zamznit kar v flaško (če imaš kakšno rezervno), ali pa steriliziraj kakšno plastično posodico za shranjevanje in vanjo daj mleko - tako sem sama naredila, peden sem kupila vrečke

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

11.10.2007, 09:27

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz sem uporabljala aventove lončke in so se dobro obnesli. Tudi kasneje za zamrzovanje zelenjave.

clock-img

11.10.2007, 09:32

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz sem kupila prav aventove vrečke, drage kot žafran. Pol sem se spametovala in nabavila običajne vrečke za zamrzovanje, take 0,5 kg. Ampak ko sem enkrat to zamrznjeno mleko dala odtajat in ga hotela ponudit user posted image , je imel tako obupen in čuden okus, da sem enostavno vse zmetala stran.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

11.10.2007, 10:27

clock-img

*lenc@*

pencil-img

4637

Kupla sem vrečke od medele(nekako tako) v BC, so pa kar drage, bivših 5000, not jih je pa 20. Al pa aventove posodice so boljš k ti vsaj ostanejo. Jaz mama vrečke, kupla si bom pa še posodice.
Fajn je, mam vsak petek rekreacijo, odmrznemo(okus je enak, ker je dobro zaprto) in po potrebi postrežejouser posted image . Čeprav se trudim, da prilavfam dam in ponudim svoje sveže mlekouser posted image

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.

clock-img

11.10.2007, 19:20

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

ja, jaz sem tud enkrat probala to zamrznjeno mleko in je blo obupnega okusa, ko sem ga odtalila - niti približno tako kot sveže user posted image čeprav ga je spila, ga nisem več zamrzovala. sem šla po logiki da moj otrok ne bo jedel tega kar še jest ne bi..

aja, sem mela ene plasticne posodice, ki sem jih dobila v porodnišnici (in niso nič posebnega)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem