cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zamrznjeno mleko

clock-img

21.02.2007, 13:40

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Zadnjič se mi je zdelo, da imam nekoliko manj mleka, pa sem rekla, da dam iz skrinje eno vrečko zamrznjenega mleka, ki ga imam še polno. Ok, pol pa probam, ampak okus je bil pa ogaben. Neužiten. Tako da ga raje nisem dala. Pa me zanima, če je kakšna mamica, ki je uporabljala tudi zamrznjeno mleko. Sem morda kaj narobe naredila pri shranjevanju? Sicer sem uporabljala Aventove vrečke za shranjevanje, pa tudi tiste sponkice, ampak okus je ogaben, ga raje nisem dala user posted image .

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

21.02.2007, 14:19

clock-img

Natas@

pencil-img

804

Tudi meni se je zdel ogaben (okus po kovini, smrdeč) in nisem dala, sem vsega vrgala v smeti.

clock-img

21.02.2007, 15:28

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

ja tudi jz sem ga zavrgla kej je imel čuden vonj pa okus user posted image  zdej ga dam smo še v hladilnik če ga moram ščrpat in ga v istem dnevu porabim ali pa vržem stran.

clock-img

21.02.2007, 16:05

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Evo, jaz ga pa zvesto hranim. Še patronažna mi je rekla, naj si ga le črpam, pa shranjujem. Brezveze, ker to res ni užitno. Bo kar lepo romalo pa pa.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

21.02.2007, 16:17

clock-img

Putka

pencil-img

3105

V hladilniku sem ga hranila en dan, največ dva. Zamrzovala pa nisem, čeprav ne bi smelo biti nič narobe. Če daš sveže sčrpanega takoj zamrzniti bi se moral okus in vonj ohranit. 

clock-img

21.02.2007, 17:23

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

Jaz tudi imam polno zamrznjenega, pa sem enkrat mu ponudila, ker sem imela vročino, pa je skoraj bruhal revež, mu sploh ni vbilo dobro, pol pa sem kar stran zmetala, tudi zdaj, ko si načrpam kar stran zlijem še isti trenutek.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

clock-img

21.02.2007, 18:31

clock-img

Jutra

pencil-img

1267

Tudi če zmrzuješ po "regelcih", bo imelo odmrznjeno mleko zanič okus. Pomembno je tudi, da ga ne odmrzneš prehitro: vrečko daš v toplo vodo, da se počasi odtali.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

clock-img

21.02.2007, 19:19

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: Natas@

Tudi meni se je zdel ogaben (okus po kovini, smrdeč) in nisem dala, sem vsega vrgala v smeti.


Enako.

clock-img

21.02.2007, 19:38

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Jst sem ga zmrzovala v aventovih lončkih. Odmrzovala sem ga v hladilniku na vratih. Moja ni ne bruhala  in nič ni bilo z njo narobe. Lepo sem ga segrela,pa je šlo. Ne vem zakaj bi imelo ogaben okus??? Se mi zdi mal čudno. Ne vem ste probale svoje mleko direkt iz svojih jošk? Tudi ni glih najbolj prijetnega okusa.
BTW zamrznjega ga imaš lahko največ tri mesce. Jst sem pisala vestno datume gor.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

21.02.2007, 19:42

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ja, tolk sem že probala kdaj tudi svoje frišno mleko, da vem, da tisto, ki je bilo odmrznjeno, ni bilo "pravega" okusa. Odmrzovala pa sem tako, da sem ga dala ven iz skrinje in se je počasi tajalo. Pa gotovo ni starejše od treh mesecev, to vem. Je pa res bil en tak čuden, "železen" okus.user posted image  Morda bi bila pa res razlika, če bi ga shranjevala v posodicah, ja. Mah, zdaj je že, kar je.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

21.02.2007, 20:01

clock-img

Clody

pencil-img

578

Jest imam tudi zmerznjenega v posodicah in me sedaj prav zanima kakšnega okusa je. Jutri bom eno odtajala pa da vidim to čudo!

_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

clock-img

21.02.2007, 20:40

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Jaz ga ne zmrzujem, ker se mi enostavno ne da črpat. Raje najboljšo črpalko zbudim in pristavim in je problem rešen. Se mi pa je zgodilo lih 3x, da sem imela dojke prepolne.

Ne vem no, jaz sem probala svoje mleko in je dobro, ful je sladko. Boljšega okusa kakor kravje. No vsaj meni in mojemu tudi, pa očitno user posted image tudi.

Zdaj sem prav srečna, da se nisem mučla s črpanjem, ko berem vaše odgovore, ker črpalke ne vidim rada.


_____________________________

Gremo veselo.

clock-img

21.02.2007, 21:06

clock-img

lenika

pencil-img

6143

Jaz sem pa porabila vse zaloge iz zmrzovalnika in so bile vse dobre. Je pa res, da sem jaz dala zamrznit takoj, ko sem izčrpala.

clock-img

25.02.2007, 19:54

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.02.2007, 20:56

clock-img

eya

pencil-img

4615

Mi smo samo enkrat dali malemu moje odmrznjeno mleko, no,moj mu ga je dal...sicer spil ga je menda rad, samo potem ga je precej zbruhal. Pa ne vem, ali je bilo kaj čudno mleko, ali se je samo preveč najedeluser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

25.02.2007, 21:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.02.2007, 21:02

clock-img

gaya

pencil-img

1028





Čudno. Ene parkrat sem si izčrpala, ko je mala prespala obrok in dala takoj zmrznit in sicer v Aventovih lončkih. Odmrznila sem ga na vratih od hladilnika in mala ga je dobila, ko sem bila jaz odsotna. Sem pa sama prej pripravila flašo z odmrznjenim mlekom meni ni nič smrdelo. Segrel se je pa na radiatorju. Zdaj pa itak sproti vse poje, pa tud čršat se mi ne da več user posted image . Pa po tem kar berem, tud ne bom več poskušala user posted image




_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.


clock-img

27.02.2007, 17:33

clock-img

Anonimen

Maxica, kaj pa za kavo ne bi bilo dobro? user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem