cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Zamenjava prilagojenega mleka

clock-img

05.05.2005, 08:59

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Našemu malemu dodajam Aptamil (cca 40 ml na obrok). Ker so se začeli krči (star je 7 tednov) so mi predlagali Conformil, vendar ga mali hudiček tud probat noče. Smo ga pustili lačnega, češ saj bo, pa ni. Sem ob enih ponoči šibala v dežurno lekarno po Aptamil:hudicek:
Ali ima katera izkušnje kako zamenjati prilagojeno mleko?

LP

clock-img

05.05.2005, 10:50

clock-img

atek

pencil-img

15

Živjo.
Sem nov na forumu, čeprav že nekaj časa malo prebiram. Ker smo pa imeli podoben problem, sem se pa prijavil da lahko odgovorim.
Poskusi mešati aptamil in conformil - približno pol pol je še kar dobrega okusa za malčka, pa tudi pomaga proti krčem. Po nekaj obrokih lahko dodajaš več conformila in manj apatamila, odvisno če bo še maral.

clock-img

05.05.2005, 10:53

clock-img

Mina1

pencil-img

3638

Ja uboga mami in revček:duda:

Smo že bili v podobni situaciji. Iz Aptamila smo šibali na Comformil zaradi zaprtosti, napenjanja in hudih krčev. Pa je bilo nekaj časa v redu, pa je potem štrajkal pri Comformilu, pa se je sedaj spet uredilo. Drugače pa probaj naslednje: mešaj Aptamil s Comformilom, da se mali navadi. Jaz sem tudi tako naredila, pa je bilo v redu.

Ko sem spraševala punce kaj in kako, so hvalile Novolac mleko v prahu in Hipp. Tako da:zmeden:

Upam, da bo tvoj mali spel pridno papal mleko še naprej;).

pa-pa Mina1

clock-img

05.05.2005, 10:55

clock-img

morskadeklica

pencil-img

891

Mi smo imeli na začetku aptamil, začeli so se krči in smo zamenjali z novalacom proti krčem (dobiš v lekarni). prenaša ga super.

lp:muca:

clock-img

05.05.2005, 16:27

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Hvala za hitre odgovore:bravo:.
Bomo probali z mešanjem, pa poskusili zmanjševati Aptamil. Če ne pa Novalac. Mislim da :duda:itak nima krčev od Aptamila, ampak bi rada 'zunanje' dejavnike zmanjšala na minimum:hudicek:.


LP

clock-img

05.05.2005, 16:29

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Pa še eno vprašanje. Ali kdaj pogrejete že pripravljeno flaško ali jih vedno delate sproti?

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem